Matěj Pardus se po letech vrací na hudební scénu

Zpěvák, textař a choreograf v jedné osobě. Matěj Pardus se po pár letech vrací na českou scénu. V roce 2011 zazářil v Československé SuperStar, kde získal nálepku „nejkrásnější Superstar“. Posledních pár let působil v Londýně, kde čerpal inspiraci a zkušenosti v zahraničních hudebních produkcích. Dnes připravuje návrat na hudební scénu, který odstartuje koncertem na srpnovém Prague Pride.

Matěj pochází z hudební rodiny a zpěvu a tanci se věnuje celý život. Poprvé se objevil na obrazovkách díky SuperStar. Během jeho úspěšné kariéry si zazpíval s Ivetou Bartošovou, Kosheen, vytvořil choreografie pro Karla Gotta, Lunetic či Samera Issu. V Londýně, kde působil posledních pár let měl možnost spolupracovat s osobnostmi jako je Kanye West, Dua Lipa, Selena Gomez, Craig David, Nina Sky. Dnes se připravuje na návrat na českou scénu a chystá vydat tři nové singly.

Fanoušci se mohou těšit na velkolepou show v sobotu 11.8. od 17 h na Prague Pride. Na Letné, kde končí slavný duhový průvod. Zde vznikne hlavní stage, kde se od 15 h představí Matěj za doprovodu jeho taneční skupiny JUSTINCREDIBLE TEAM.

Na podzim chystá vydat tři nové singly, na jednom z nichž se podílel úspěšný rakouský textař a producent Johnny K. Palmer.

Zdroj: Matěj Pardus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *