Velký narozeninový koncert muzikálového zpěváka Lukáše Randáka!

Již tuto neděli se na pohádkové zámku Hluboká nad Vltavou uskuteční narozeninový koncert zpěváka a muzikálového herce Lukáše Randáka. Českobudějovický herec, který účinkuje v řadě hrách a muzikálech po celé republice, včetně Prahy, si k oslavě svého jubilea pozval řadu zajímavých hostů.

S Lukášem Randák, kterého zdobí krásný, silný a čistý hlas, až se mnozí, kteří jen třeba slyší a vidí poprvé diví, vystoupí například Michaela Gemrotová,  Michaela Nosková, Elis Ochmanová, Zuzana Benešová, Andrea Holá, nebo Lucie Vítovcová.

“Během mého koncertu zazní známé melodie jak z filmu, tak z oblasti populární hudby. A v závěru  přijde jedna swingová pecka a hudební poděkování skladateli Zdeňku Bartákovi,” prozradil zpěvák, který hrál a hraje v řadě známých dílech, včetně Roma a Julie již zmíněného Zdeňka Bartáka nebo Plesu upírů Františka Janečka.

Celý koncert na romantické Hluboké bude za doprovodu živé kapely a ženského smyčcového kvarteta. “Chci si to opravdu užít. Doufám, že nám vyjde počasí. Velmi se na všechny kolegyně a kolegy těším a hlavně na diváky a hosty. Mám samozřejmě trému, ale kdo ji v takové chvíli nemá.  Je to pro mne tak trochu splněný sen mít vlastní koncert a k tomu na tomto úžasném zámku, v mých rodných jižních Čechách,” dodal Lukáš Randák.

Foto: archiv Lukáše Randáka 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.