To je ale mazec, Patrik Děrgel se mění v ženu. Koukněte jak!

Už v sobotu večer budou mít možnost sledovat třetí epizodu premiérové páté řady show Tvoje tvář má známý hlas. Tentokrát svou proměnou bude naprosto šokovat herec Patrik Děrgel. Ten se promění v herečku a zpěvačku německého původu Marlen Dietrich!

S jejím rodným jazykem měl podle svých slov velký problém. „S němčinou jsem na tom hodně bledě, nikdy v životě jsem tímto jazykem nemluvil. Při tomto vystoupení jsem dokázal říct nejvíc německých slov za minutu a myslím, že to byl můj vrchol,“ prozradil Patrik Děrgel. „V rámci této proměny hodně zafungovala aplikace silikonového čela, kterou jsme schovali obočí a spolu s parukou a líčením z Patrika byla docela pohledná dáma,“ říká hlavní maskérka Adriana Bartošová.

Kromě Patrika Děrgela diváci uvidí Jitku Schneiderovou, Jana Révaie, Roberta Jaškówa, Michaelu Badinkovou, Terezu Maškovou, Vojtu Drahokoupila a Evu Burešovou, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

Tvoje tvář má známý hlas už v sobotu od 20:15 na Nově.

Foto TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *