Nová bezlepková mouka Schär Mix B a kurzy bezlepkového pečení zdarma!

Kdo někdy zkoušel upéct domácí bezlepkový chléb, ví, že těsto se někdy těžko zpracovává a výsledné pečivo nebývá častokrát tak dobré, jak jste si představovali. Tomu je ovšem konec!

Společnost Schär, výrobce chutných bezlepkových potravin, přichází s inovovanou moukou Mix B – Bread-Mix, která má nyní vylepšené složení a pečení s ní znamená zaručený úspěch.

Ať už pečete bezlepkový chléb, housky, koláče nebo moučníky, vždy je zapotřebí opatrně volit správnou směs na pečení – jen při správném poměru různých mouk se totiž podaří docílit pečiva, které je nadýchané, vláčné a výborně chutná. Pro všechny, kdo si chtějí s radostí a bez potíží upéct vlastnoruční bezlepkové pečivo a především chtějí mít jistotu, že z jejich směsi vznikne perfektní těsto, je tu nová mouka Mix B – Bread-Mix.

Po měsících výzkumů a testů vznikla nová receptura, díky které se těsto z mouky Mix B velmi dobře zpracovává i tvaruje a není třeba se obávat, že by např. rohlíky v troubě ztratily tvar. Domácí pečivo z mouky Mix B navíc nadchne všechny smysly – nejenže dobře chutná, ale také krásně voní a na pohled láká k zakousnutí. Oceníte ji i bez ohledu na to, zda se rozhodnete péct s formou, nebo bez formy – Mix B se skvěle hodí na oba typy pečení.

A co přesně se vlastně v receptuře změnilo?
Nová mouka Mix B je bez mouky z vlčího bobu, zato s čočkovou moukou a celozrnnou rýžovou moukou, což zvyšuje podíl obsažených minerálních látek. Nová směs Mix B také obsahuje méně soli (-20 %), cukru (-65 %), tuků (-18 %) i nasycených mastných kyselin (-33 %). Sáhnout po ní se vyplatí jak při pečení chleba, pizzy, housek a rohlíků, tak při přípravě něčeho sladkého na zub.

Schär navíc přichází s jedinečnou příležitostí, jak se v bezlepkovém pečení zdokonalit. Organizuje kurzy bezlepkového pečení zdarma. Kdokoli se na Facebooku Schär může přihlásit na bezplatný kurz pečení s Mix B, který od září do listopadu po celé zemi povede profesionální pekařka a cukrářka Kateřina Blažková ze společnosti Spolu-bez-lepku s.r.o., profesionální bezlepková pekárna a cukrárna.

Lahodnými recepty z bezlepkové mouky Mix B se můžete již nyní inspirovat zde. Doporučená cena Mix B: 115 Kč, oficiální distributor Kleis.cz.

Zdroj: www.schaer.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *