Známý moderátor Libor Baselides bude hostem Astrovíkendu v Praze

Již tento víkend, v sobotu a neděli 6. a 7. 10. 2018 vypukne v pavilonu D u Křižíkovy fontány na pražském výstavišti v Holešovicích populární ezoterický festival Astrovíkend. Můžete si tu nechat vyložit karty, poradit se s terapeuty či šamany, zjistit svůj osud, koupit si zajímavé předměty, anebo navštívit nejrůznější přednášky. Celý program a informace najdete na www.astrovikend.cz.

Mezi hosty nebude chybět ani známý moderátor Libor Baselides, který dříve zářil ve Snídani s Novou. Co nám prozradil?

S andělskými kartami.

Libore, v čem je tento festival jedinečný?
“Astrovíkend je jedinečný v tom, že má svojí dlouholetou tradici. Může přijít každý, kdo potřebuje poradit, nebo hledá odpověď na to, co momentálně ve svém životě řeší. Jako vždy Astrovíkend nabízí spoustu přednášek na různá témata, české i zahraniční hosty,šamany, kartáře, vědmy,numerology, astrology,poradce a terapeuty.”

To ale není všechno…
“To ne. Kromě toho je zde pokaždé spousta zajímavých věcí, od knížek, šperků, svíček, obrazů, minerálů,atd. Nechybí ani duchovní hudba a spontánní bubnování.”

Jakou roli tu budete hrát vy? 
“Budu v sobotu provázet festivalem, upozorňovat na zajímavé přednášky a hosty. Budu tam mít také svůj stoleček a svoje andělské karty, takže pokud bude někdo chtít, není problém se společně podívat na to, co je potřeba vyjasnit. Kromě toho budu mít s sebou knížku ,, Anděli můj , tak mě veď!”

Je to vaše první kniha, co v ní najdeme?
“Je nejen o andělech, ale i o dalších zajímavých věcech mezi nebem a zemí. Má černobílé obrázky, které si každý může vybarvit po svém, a tak je to taková interaktivní knížka na každý den, plná různých postřehů. K tomu každý dostane dáreček a výklad na jednu otázku zdarma. Moc se na všechny těším. A nejen já. Příjďte, v sobotu 6.10. od 10 do 18 hod. a v neděli od 10 do 17 hod.”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *