Kosmetické novinky pro vlasy a pleť

Objevte s námi kosmetické novinky pro vaše vlasy a pleť a nechte se rozmazlit! Nezapomněli jsme ani na pány s bonusovým tipem. 🙂

Na hlavě máme něco kolem 100 tisíc vlasů, z nichž každý má svoji životnost 2- 6 let. Pravidelně dochází k jejich obměně a vypadávající vlasy jsou nahrazovány novými. Denně může vypadnout až 100 vlasů, což je pro zdravého člověka přirozené. Obecně platí, že tmavé vlasy jsou silnější než světlé a pokud srovnáme pohlaví, silnější vlasy mají muži. V dětském věku jsou vlasy obvykle jemné a na objemu a kvalitě nabývají postupem času. V nejlepší kondici pak jsou mezi 20. – 30. rokem života a poté nastupuje jejich stárnutí. Kvalitu vlasů výrazně ovlivňuje celkový zdravotní stav organismu, životní styl a složení stravy.

Podpořte přirozenou krásu svých rozpuštěných dlouhých vlasů s novým got2b #OhMyNude!
Zapomeňte na příliš pevné a natupírované účesy a zůstaňte věrná svojí přirozené kráse. Nosí se ležérní účesy ve stylu nedbalé přirozenosti, pro které je typický rychlý a jednoduchý styling. Pokud toužíte upravit své vlasy v tomto stylu, s novými produkty řady got2b #OhMyNude! To bude hračka. Během několika vteřin a bez námahy totiž podpoří přirozenou krásu vašich vlasů. Existuje bezpočet způsobů, jak upravit své vlasy přirozeným způsobem. A got2b #OhMyNude vám s tím pomůže. Ležérní a moderní: nedbalý přirozený trend je vyhledáván každým, kdo hledá rychlý a jednoduchý styling pro každý den. Každá máme nárok zazářit jako hvězda. Stačí k tomu docela málo, třeba vsadit na přirozený styl, který je teď trendy. Pomohou vám k tomu produkty nové řady got2b #OhMyNude.

Suchý odlehčený olej got2b #OhMyNude Tame it Softly vám pomůže vytvořit přirozený účes, který vám umožní zářit po celý den. Jeho neskutečně lehoučká receptura dodá vašim vlasům strukturu a pohyb, a současně dlouhotrvající fixaci. A k tomu nabídne zářivý finish, aniž by zanechával vlasy mastné nebo s viditelnými zbytky produktu. got2b #OhMyNude Olejová mlha, 100 ml, 140 Kč Kč

Sprej na rozčesávání got2b #OhMyNude Silkly Done pomůže vlasy snadněji rozčesat, uhladí je a dodá jim vlhkost, ale také přirozený lesk. got2b #OhMyNude Silkly Done Sprej na rozčesávání, 200 ml, 140 Kč

Získejte zpět hedvábně hladké a zářivé vlasy
Poškozené a zatěžované vlasy se stále skloňují ve všech pádech. Aby ne. Matné, suché prameny, kterým chybí lesk, síla a vitalita trápí mnoho žen. Řešením je, že si necháte vlasy výrazně zkrátit. Jenže to by byla škoda! Mnohem jednodušší je začít používat správnou vlasovou kosmetiku. Řešení nabízí oblíbená značka Gliss Kur, která právě představila ošetřující regenerační bezoplachové spreje Gliss Kur Beauty Milks. Jejich nemastná a lehká receptura obsahuje mléčný protein a nektar z květů. Vlasy vyživuje a poskytuje jim zdravě vypadající lesk a okamžitou vitalitu. K dispozici jsou dvě varianty – pro regeneraci nebo lesk vlasů. Nechte své vlasy opět zazářit!

Těžko se vyhnete vnějším vlivům, které negativně působí na vaše vlasy a vybírají si svou daň. A nejde jen o sluneční paprsky, které je zatěžují teď v létě. V potaz musíte vzít i každodenní styling, barvení nebo nečistoty z ovzduší. Každodenní život může být zkrátka stresující a vlasy se s tím musí nějak vypořádat. Je načase, abychom vlasům něčím také prospěli. Regenerační bezoplachové spreje Gliss Kur Beauty Milks jsou pro vaše vlasy to pravé řešení. Vyberte si jednu z variant, která bude odpovídat potřebám vašich vlasů. Tyto jemné ošetřující spreje krémové konzistence kombinují mléčný protein s esenciálním nektarem z květů. Začnou působit ihned po aplikaci. Jejich mimořádně odlehčená receptura dodává vlasům jemnost a lesk, aniž by je zatěžovala nebo zanechávala pocit mastnoty. Vlasy nejen, že vypadají zdravěji a leskleji, ale jsou silnější a hladší. Spreje není třeba oplachovat.

Gliss Kur Beauty Milk Glossing je přípravek určený pro poškozené a zatěžované jemné vlasy. Nabízí recepturu s vyživujícími mléčnými proteiny vyvinutou speciálně pro extra jemné vlasy bez lesku. Díky tomu zajistí jejich regeneraci, zkrášlí je a nádherně rozzáří. Gliss Kur Beauty Milk Glossing, 150 ml – 140 Kč

Gliss Kur Beauty Milk Repairing je přípravek určený pro poškozené a suché vlasy, která přesně zacílí na poškozená místa vlasu a zajistí jejich regeneraci do hloubky. Vlasy tak budou hebké a zářivé. Gliss Kur Beauty Milk Repairing, 150 ml – 140 Kč

Ochrana barvy a okouzlující lesk pro vaše vlasy
Jemné vlasy bývají často mdlé a postrádají objem. Vše, co v takovém případě potřebujete, je vlasová péče, která vlasy posílí a vyplní jejich strukturu zevnitř. Vsaďte na novinku Gliss Kur Supreme Fullness, která udělá s jemnými vlasy doslova zázraky a vdechne jim nový život. Receptura této řady obsahuje speciální komplex, jež vyplní narušené mikrovazby uvnitř vlasu, díky čemuž je pak vlasová struktura hustší. Řada obsahuje šampon, balzám, expresní regenerační balzám ve spreji a vlasovou regenerační masku v kelímku. Zajišťuje nejen optimální vlasovou péči, ale navíc zajistí také okamžitý objem již od první aplikace.

Nová řada vlasová péče Gliss Kur Supreme Fullness představuje řešení pro jemné vlasy, kterým chybí pevnost a objem. Díky speciální receptuře budou vlasy viditelně silnější a budou působit hustším dojmem, a to od kořínků až ke konečkům. Poškozené vlasy budou obnovené jak na povrchu, tak i hluboko uvnitř. Aby byl výsledek vaší péče co nejlepší, doporučuje se používat šampon, kondicionér i další produkty stejné řady. Platí to zejména u jemných vlasů.

Kromě šamponu obsahuje řada Gliss Kur Supreme Fullness také balzám, který vlasy posílí a dopomůže k jejich snadnému rozčesání po umytí. Po jeho opláchnutí následně vlasy vypadají zcela zdravé. Expresní regenerační balzám zajistí, že vaše vlasy dostanou všechny živiny, které po celý den potřebují. Vlasová maska pak dodá vlasům hloubkovou výživu a plnost tím že napomůže vyplnit vnitřní vlasové vazby.

Šampon Gliss Kur Supreme Fullness, 250 ml – DMOC 79,90 Kč
Balzám Gliss Kur Supreme Fullness, 200 ml – DMOC 79,90 Kč
Balzám Gliss Kur Supreme Fullness, 200 ml – DMOC 119,90 Kč
Okamžitá regenerační maska Gliss Kur Supreme Fullness, 200 ml – DMOC 124,90 Kč

Vlasová péče inspirovaná tajemstvím přirozené krásy
Jde-li o krásu a zdraví, stále více lidí sází na sílu přírody. Oblíbená značka vlasové kosmetiky Schauma proto nyní přichází s novinkou. Zavřete oči a představte si, že jste na indonéském ostrově. Na pláži si dáváte osvěžující doušek kokosové vody, jste obklopeni jen bílým pískem, azurově modrým oceánem a jemnou vůní lotosových květů. Každý z nás chce zažít takové chvíle, kdy cítíme absolutní klid a harmonii v duši a souznění s přírodou. A toto přání se týká nejen péče o duši, ale i o tělo. Přírodní ingredience v péči o náš zevnějšek jsou stále žádanější. Objevte novinku řady Schauma Nature Moments Indonesian Coconut & Lotus Flower, která oživí vaše vlasy díky inovativní receptuře s přírodními esencemi z indonéského kokosu a lotosového květu.

Receptura řady Schauma Nature Moments Indonesian Coconut Water & Lotus Flower je plná 100 % přírodních esencí. Šampon a balzám hydratují suché vlasy zevnitř, aniž by je zatěžovaly. Dokonce i když máte dojem, že jsou vlasy úplně vysušené, pocítíte díky těmto pečujícím produktům jejich regeneraci a svěžest.

Nová Schauma Nature Moments Indonesian Water & Lotus Flower navíc nabízí úžasnou květinově ovocnou vůni, která vás přenese přímo do exotiky, na indonéské souostroví. Kokosová voda, recept na tropickou krásu, je známá pro svou lehkou, osvěžující strukturu a pro své hloubkově hydratující vlastnosti. Krásný lotosový květ je dobře známý jako základ asijského tajemství krásy.

Nejnovější inovace značky Schauma, dostupná jako hydratující šampon (250ml a 400ml) a balzám (250ml), rozšiřuje oblíbenou kolekci Nature Moments od Schwarzkopf. Šampon Schauma Nature Moments Indonesian Water & Lotus Flower (250 ml/400 ml) 64,90 Kč/84,90 Kč. Balzám Schauma Nature Moments Indonesian Water & Lotus Flower (200ml) 64,90 Kč

Nová kolekce Schauma Nature Moments Indonesian Water & Lotus Flower je v novém svěžím balení se světle oceánově modrým pozadím a kokosově zeleným víčkem. Je inspirována přírodními krásami Indonésie. Pro přirozeně krásné vlasy od kořínků ke konečkům – inspirováno nejkrásnějšími okamžiky přírody.

Péče se sílou hlubin moře pro dokonalé vlasy
Každý si přeje mít krásné vlasy. Proto je důležité vybrat takovou řadu péče, která odpovídá vašemu typu vlasů a jejich aktuálním potřebám. Ať jsou například suché poškozené nebo krepaté. Na tyto různé požadavky odpovídá nová prémiová řada vlasové péče Beology, kterou právě uvedla na trh značka Schwarzkopf. Nabízí speciálně vyvinuté produkty Repair, Moisture a Anti Frizz pro zdravě vypadající vlasy. Inovativní receptura v sobě spojuje hlubinné mořské extrakty s výtažky z mořských řas. Výsledkem jsou vyživené, hydratované vlasy. Hebké a jemné na dotek.

Receptura první prémiové řady vlasové péče Beology od Schwarzkopf je vytvořena z přírodních ingrediencí na základě nejnovějších vědeckých výzkumů. Přípravky této prémiové řady vlasové péče hloubkově vyživují vlasy a zanechávají je viditelně hladké a uhlazené. Receptura z mořských extraktů získaných v Kalifornském zálivu a výtažky z anti-oxidačních řas z pobřeží Baltského poskytují vlasům zároveň hydrataci a chrání vlasy i vlasovou pokožku před nepříznivými vlivy.

V nabídce prémiové značky Beology je také bi sérum Repair, jež se může použít několika způsoby. Na suché vlasy, nebo do ručníkem vysušených vlasů. Variantou je použít sérum k oživení účesu během dne. Kromě vyživujících šamponů a kondicionérů řada obsahuje také hloubkové pečující masky, booster solution, daily essence mist a sprej na ochranu před teplem, který vlasy dokonale připraví na každodenní styling.

Produkty řady Repair, Moisture a Smoothing se mohou podle potřeby vzájemně kombinovat, což vám umožní vytvořit vlasovou péči na míru přesně odpovídající vašim potřebám. Pro zjednodušení v orientaci je označen jedním ze čtyř kroků:

 • Purify – Čištění (všechny šampony a kondicionér Smoothing Cleansing Conditioner),
 • Prepare – Příprava (všechny kondicionéry),
 • Deep Care – Hloubková péče (všechny masky)
 • Boost – extra péče (bi-sérum, Booster Solution, Daily Essence Mist Spray a Heat Protection Spray).

Kromě vysoce kvalitních ingrediencí a příslibu prémiové vlasové péče nabízí produkty značky Beology příjemnou vůní svěžího mořského vánku a teplých květinových tónů jasmínu, hyacintu, cedrového dřeva a vanilky.

Portfolio Schwarzkopf Beology: beology Repair – s pečujícími polymery pro maximální regeneraci vlasů
Tento regenerační systém vlasové péče se v několika krocích postará o vlasy a zaplaví je vzácnými proteiny, zocelí poškozenou vlasovou strukturu a posílí vlasová vlákna pro dlouhotrvající lesk a uhlazené vlasy. Ideální pro poškozené vlasy.

 • Šampon beology Repair 400 ml, DMOC 239,00 Kč (Krok 1: Purify) 
  • Čistí, vyživuje a regeneruje vlasy.
 • Kondicionér beology Repair, 400 ml, DMOC 239,00 Kč (Krok 2: Prepare) 
  • Pro dokonale uhlazené a poddajné vlasy.
 • Vlasová maska beology Repair, 200 ml, DMOC 269,00 Kč (Krok 3: Deep Care)  
  • Klasická oplachovací hloubkově pečující maska. Nechte působit po dobu 5–10 minut.
 • Booster Solution beology Repair, 50 ml, DMOC 239,00 Kč (Krok 4: Boost)  
  • Bezoplachový produkt pro konečky vlasů. Až o 95% méně roztřepených konečků.
 • Bi-sérum beology Repair, 2×28 ml, MOC 329,00 Kč (Krok 4: Boost)  beology Moisture – s panthenolem pro více hydratace 
  • Tento systém vlasové péče v několika krocích intenzívně hydratuje vlasy, uhlazuje vlasovou kutikulu a propůjčuje vlasům odlehčenou svěžest. Ideální pro suché vlasy. 
  • Skládá se z bílé emulze obsahující vysoce koncentrované extrakty z hlubin moře a regeneračního gelu obsahující anti-oxidační řasu. Pro regeneraci a ochranu.
 • Šampon beology Moisture, 400 ml, DMOC 239,00 Kč (Krok 1: Purify) 
  • Hydratující čistící produkt pro vaše vlasy.
 • Kondicionér beology Moisture, 400 ml, DMOC 239,00 (Krok 2: Prepare) 
  • Pro perfektně uhlazené a poddajné vlasy.
 • Vlasová maska beology Moisture, 200 ml, DMOC 269,00 Kč (Krok 3: Deep Care) Uhlazující systém vlasové péče v několika krocích uzavírá vnější vlasové vlákno a zkrotí neposlušné vlasy, dokonce i ve vysoké vlhkosti. Ideální pro krepaté vlasy.
  • beology Smoothing – s olejem pro optimální výsledek bez krepatění
  • Klasická hloubkově pečující maska. Nechte působit po dobu 5–10 minut.
 • Šampon beology Smoothing 400 ml, DMOC 239,00 Kč (Krok 1: Purify) 
  • Uhlazující čistící produkt pro vaše vlasy.
 • Čisticí Kondicionér beology Smoothing, 400 ml, DMOC 239,00 Kč (Krok 1: Purify) 
  • Nabízí jemné čištění pro obzvlášť náročné vlasy. Používejte každé dva týdny místo vašeho šamponu.
 • Kondicionér beology Smoothing, 400 ml, DMOC 239,00 Kč (Krok 2: Prepare) 
  • Pro dokonale hladké a poddajné vlasy.
 • Vlasová maska beology Smoothing Mask, 200 ml, DMOC 269,00 Kč (Krok 3: Deep Care) 
  • Klasická oplachovací hloubkově pečující maska. Nechte působit po dobu 5–10 minut.
 • Sprej proti působení tepla beology Smoothing, 150ml, 269,00 Kč (Krok 4: Boost)

Produkty nové prémiové řady Beology od Schwarzkopf jsou k dispozici v maloobchodní síti drogerií a dalších prodejen. Tento sprej kombinuje uhlazující režim ve více krocích, protože chrání vlasový kortex s pomocí technologie ochrany před teplem, zatímco posiluje vlas hluboko zevnitř. Vlasy jsou chráněné před teplem z vysoušečů, září zrcadlovým leskem a jsou obalené jemnou vůní. Dokonalý před použitím žehličky nebo kulmy.

Label.m představuje ucelenou Anti-Frizz řadu
Anti-Frizz je profesionální systém label.m určený ke zkrocení kudrnatých a krepatých vlasů. Ideální pro odstranění krepatosti, zajistí výjimečný efekt narovnání a vyhlazení. Receptura s vysokou účinností a složkami přírodního původu, které působí společně, aby splnily potřeby vašich zákazníků

Anti-Frizz Shampoo Šampón proti krepatosti – Šampón proti krepatosti – 364,- 
Nezatěžující vyživující a vyhlazující šampón, zkrotí krepaté a rozlétané vlasy, zanechá je uhlazené a jemné. Obohacen unikátní středomořskou směsí – extrakt ze zelené mandarinky, bobulí myrty a bobulí z jalovce, odolný proti vlhkosti, intenzivně hydratuje, posiluje a chrání vlasy, zanechává lesklé a snadno upravitelné kadeře. POUŽITÍ: Naneste na vlhké vlasy a jemně vmasírujte. Pro lepší výsledek použijte Anti-Frizz kondicionér.

Anti-Frizz Conditioner – Kondicionér proti krepatosti – 426,- 
Zabraňuje krepatětní, usnadňuje rozčesávání, vyhlazuje, déletrvající efekt rovných a hedvábně jemných vlasů. Obohacen unikátní středomořskou směsí – extrakt ze zelené mandarinky, bobulí myrty a bobulí z jalovce, tato vlhkosti odolná formula intenzivně hydratuje, posiluje a chrání. Zanechá lesklé a snadno upravitelné kadeře. POUŽITÍ: Naneste na vlasy umyté šampónem Anti-Frizz, nechte působit 2 minuty, po té důkladně opláchněte.

Anti-Frizz Mask – Maska proti krepatosti – 462,-
Zabraňuje krepatění, usnadňuje rozčesávání, oplachující péče pro extra hrubé a těžko ovladatelné vlasy. Vytvořeno vyživující směsí středomořského ovoce, poskytující hydrataci, zanechá vlasy dlouhodobě hladké a hedvábné. POUŽITÍ: Naneste na ručníkem vysušené vlasy. Nechte působit 5 min a po té důkladně opláchněte.

Anti-Frizz Balm – Balzám proti krepatosti na hrubé vlasy – 426,-
Zklidňuje hrubé, husté a nepoddajné vlasy, uzavírá vlasovou kutikulu, zabraňuje krepatění, zatímco urychluje dobu vysoušení, chrání vlasy před tepelným poškozením. Bohatý na živiny – olej z Buriti a olej z Baobabu a jeho listů, posiluje a obnovuje přirozenou vlhkost vlasů. POUŽITÍ: Rovnoměrně naneste malé množství do vlhkých vlasů. Pro lepší výsledek vyfoukejte vlasy po sekcích. UPOZORNĚNÍ: Předcházejte proniknutí produktu do očí. Pokud dojde ke kontaktu, okamžitě propláchněte vodou. Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Anti-Frizz Mist – Mlha proti krepatosti na jemné vlasy – 426,-
Jemná mlha docílí až o 35% rychlejší vysoušení, chrání před tepelným poškozením a krepatěním, opravuje roztřepené konečky. Vyhlazuje a zlepšuje ovladatelnost vlasů. POUŽITÍ: Důkladně protřepejte. Před foukáním nastříkejte do vlhkých vlasů ze vzdálenosti 15cm . Použitím na suché vlasy zlepšuje jejich ovladatelnost, zabraňuje krepatění a rozlétání. Užívejte dle potřeby. UPOZORNĚNÍ: Předcházejte proniknutí produktu do očí. Pokud dojde ke kontaktu, okamžitě propláchněte vodou. Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Anti-Frizz Cream – Krém proti krepatosti na všechny typy vlasů – 426,-
Okamžitě zabraňuje krepatění, hydratační a obnovující neoplachující péče na všechny typy vlasů. Bohatý na živiny – olej z Buriti a olej z Baobabu a jeho listů, intenzivně hydratuje a obnovuje vlasovou strukturu. Výsledkem jsou posílené, nekrepaté a zdravě vypadající vlasy s úžasným leskem. POUŽITÍ: Naneste malé množství a rovnoměrně do vlhkých vlasů. Upravte jako obvykle. UPOZORNĚNÍ: Předcházejte proniknutí produktu do očí. Pokud dojde ke kontaktu, okamžitě propláchněte vodou. Pouze pro vnější použití. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Poskytněte vlasům styling s péčí
Základem krásného účesu je v první řadě správná vlasová péče, vedle níž jde ruku v ruce stylingová úprava. Aby vlasy vypadaly nádherně, nevysušovaly se nebo neslepovaly a nepůsobily mdle, je důležité vybrat správné stylingové přípravky. Vsaďte na ty, jež nabízejí pečující receptury. Řešení nabízí lak na vlasy a pěnové tužidlo řady SYOSS SALONPLEX. Tyto přípravky kombinují profesionální stylingové výsledky s pečujícími ingrediencemi. Výsledkem jsou až o 75 % méně poškozené vlasy a silná fixace bez kompromisů.

Stále více žen si vybírá stylingové produkty podle kvality a hledá ty s ošetřujícími recepturami. Špatně zvolená tužidla, laky a další přípravky totiž mohou vlasy vysušovat, což přispívá k jejich lámavosti a poškození. Řešení nabízí technologie PLEX, která je nyní poprvé dostupná také v profesionálních  recepturách stylingových produktů Syoss SalonPLEX, jež jsou k dostání v drogeriích.

První stylingová řada se SALONPLEX – stylingovou technologií nabízí pěnové tužidlo a lak na vlasy. Produkty dodávají vlasům fixaci a péči a chrání je proti vysušení, krepatěním a až o 75 % snižují riziko jejich lámavosti. Dopřejte si profesionální péči jako ze salonu a pocit zdravých vlasů i vy.

Lak na vlasy Syoss FiberFlex Flexible Hold (300 ml), 129,90 Kč
Pěnové tužidlo Syoss FiberFlex Flexible Hold (250 ml), 129,90 Kč

Zážitek z barvení vlasů a výsledek, který budete chtít znovu
Krásné a zdravé vlasy jsou snem každé z nás. A sny se mají plnit! Chcete, aby vaše vlasy zářily a pyšnily se nádherným barevným odstínem, ale ne za každou cenu. Přejete si barvit si své vlasy v pohodlí domova a takovou barvou, která je nepoškodí. Takovou, která bude mít ve svém složení přírodní ingredience. Chcete si užít každou minutu vašeho života, takže i chvíle, jež patří péči o vaši krásu. Tato přání se nyní mohou stát skutečností, díky nové značce vlasových barev Pure Color od Schwarzkopf, kterou na trh uvádí společnost Henkel Česká republika. Jde o první vlasové barvy s unikátní gelovou konzistencí, jež díky svému složení zajistí vlasům během barvení hloubkovou hydrataci. Dodá jim tak nejen dlouhotrvající lesklý a intenzivní odstín, ale také péči, kterou si zaslouží.

Vlasové barvy Pure Color představují novou dimenzi barvení vlasů. Díky nim se stane tato činnost zábavou. Navíc barvení vlasů je díky složení barev Pure Color jednoduché a rychlé. Barva i vyvíjecí emulze jsou vytvořené ze stejné gelové báze, která zajišťuje jednodušší přípravu i samotné nanášení na vlasy. Hustý gel z vlasů nestéká, a navíc se dobře oplachuje.

Složení obsahuje extrakty z aloe vera, kaktusu a olej z jojoby. Navíc nabízí unikátní technologii Aquaxyl, která funguje na stejném principu jako cukr. Ten totiž dokáže zachytit a udržet díky elektrostatice molekuly vody. Díky tomu barvy poskytují vlasům velkou porci potřebné hydratace a vlasy jsou pak krásně lesklé, hebké a snadno se rozčesávají. Barvy na vlasy Pure Color jsou dostupné od ledna 2018 ve dvaceti trendy odstínech za doporučenou maloobchodní cenu 149,90 Kč.

Renovia pro omlazení pleti
Renovia, jemný krém s hedvábnou texturou a anti-aging účinky obsahuje omlazující glukonolakton, který v kombinaci se skvalanem vyhlazuje vrásky, hydratuje a chrání pleť před vnějšími vlivy. Renovia chrání a obnovuje pleť po celý den až 12 hodin po nanesení. Kombinace účinných látek přináší viditelné omlazení. Už po několika dnech je pleť vyhlazená a svěží. Renovia neobsahuje konzervanty ani parfemace a díky tomu je ideálním přípravkem také pro citlivou pleť. K zakoupení v lékárnách a kosmetických studiích. Renovia denní krém 50 ml za 545 Kč. www.syncare.cz

Bio Macadamia Age omladí pleť
Výživná maska Macadamia Age s BIO makadamiovým olejem má výborné regenerační účinky, podporuje schopnost přirozené hydratace kůže zevnitř a tak napomáhá udržovat ji pružnou, vláčnou a elastickou. V účinné kombinaci s panthenolem a vitamíny A + E maska blahodárně působí na celkovou regeneraci pleti a dává ji zdravý svěží vzhled. Je účinným doplňkem běžného ošetření pleti prostřednictvím krémů nebo sér. Zajišťuje pleti komfort a dokonale vyrovnává její zvýšené požadavky související s věkem. Nanáší se v silnější vrstvě a nechá se až 20 min působit. Maska s certifikátem CPK Bio neobsahuje konzervanty a proto ji dobře snáší i citlivá a křehká pleť. K zakoupení v lékárnách a kosmetických studiích  za 447 Kč. www.syncare.cz

Enzymový peeling je stimulátorem pleti 
SynCare enzymový peeling odstraňuje nepravidelnosti a změny pigmentu pleti. Komplex enzymů vyhlazuje a zjemňuje pleť, kterou zbavuje drobných nerovností a vyrovnává změny pigmentu. Odstraňuje odumřelé buňky a tak zvyšuje schopnost přirozené regenerace pokožky. Pokožku celkově povzbudí, vyhladí vrásky a viditelně zlepší její vzhled. Enzymový peeling se nanáší na čistou pleť a nechá se 10 minut působit. Poté se odstraní vlažnou vodou. Syncare  enzymový peeling  je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Novinku je možné zakoupit v lékárnách a kosmetických studiích za 150  Kč. www.syncare.cz

Syncare Arganový olej 100% čistý, 100% BIO
Čistý arganový olej je ceněný pro svoji úžasnou schopnost přirozené stimulace pleti. Intenzivně chrání před volnými radikály, podporuje regeneraci a navrací pokožce tonus.  Každá kapka je  dlouhotrvající závlahou pro každou buňku a bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin, vitamínů A + E.  Arganový olej SynCare je 100% čistý a 100 % BIO. Vzniká šetrným lisováním semen vzácné argánie za studena a tím si zachovává všechny účinné látky. Vyhlazuje nejen pleť, ale také narušené vlasy a nehty, které zaceluje a zpevňuje. Pro omlazení očního okolí: naneste několik kapek Arganového oleje SynCare na spodní víčko a jemně masírujte. Poté překryjte místo olejem napuštěným tamponem a nechejte několik minut působit. Nejenže dokonale vyhladí jemné vrásky, ale suchou pokožku vyživí a hydratuje až 12 hodin. Nebo potřebujete vyhladit dekolt? Jemně olej nahřejte, naneste do dekoltu a přikryjte ručníkem. Masky a zábaly si dopřejte vždy v klidu a v leže. K zakoupení v lékárnách a kosmetických salonech 100 ml za 702 Kč. www.syncare.cz

Vyvážené kombinace vzácných BIO olejů ve spreji
Obohacující vzácný pleťový olej
Výjimečně složená kombinace nabízí výživu, zkrášlení, ochranu a výrazné zlepšení stavu struktury vaší pleti i vlasů v jednom příjemném kroku. Obsahuje vzácný esenciální olej z bergamotu a panenské rostlinné oleje – jojobový, meruňkový a slunečnicový. Cena: 522 Kč/ 30 ml, www.bio-bachovky.cz

Zkrášlující vzácný pleťový olej
Zkrášlující kombinace vzácných esenciálních a rostlinných olejů nabízí jemný drahocenný suchý olej, který se velmi rychle vstřebává do kůže a revitalizuje ji. Obsahuje Panenské organické rostlinné oleje (brutnákový, meruňkový a chilský šípkový) spolu s jemnými vůněmi vzácných organických esenciálních olejů z damašské růže z Egypta a gerania. Cena: 522 Kč/ 30 ml, www.bio-bachovky.cz

Revitalon Forte jsou kapsle k vnitřnímu použití se speciální recepturou. Přinášejí vlasům a vlasové pokožce přirozenou výživu, která pozitivně ovlivňuje kvalitu vlasů a jejich vzhled. K hlavním účinným složkám přípravku patří aminokyseliny, vitamíny, minerální látky a rostlinné extrakty. Základem každého vlasu je z 90 procent keratin. Jde o bílkovinu, složenou především z aminokyselin methioninu a cysteinu. Právě tyto zodpovídají za kvalitu vlasů. Čím více keratinu dokáže vlas vytvořit, tím je pevnější, lesklejší a tím více je schopen odolávat mechanickému zatížení a působení vlasové kosmetiky. Kapsle Revitalon Forte obsahují nejen základní kameny pro tvorbu keratinu, ale navíc vitamíny a minerální látky, např. vitamín C, B, biotin, zinek, selen, měď nebo křemík a rostlinné extrakty z kopřivy, přesličky rolní, prosa a pšeničných klíčků. Doporučená denní dávka je 1 kapsle denně po dobu 2 – 3 měsíců. Revitalon FORTE doporučuje Česká Miss Supranational Tereza Vlčková. V prodeji v lékárnách a e-sphopech nyní s dárkem. Revitalon 90 kapslí + turban za 619 Kč. www.revitalon.cz

Tip redakce pro pány: Fenomenální look pro skutečné gentlemany
Stále více mužů se zaměřuje na svůj vzhled. Za všech okolností chtějí vypadat perfektně a zapůsobit svým stylem a upraveným zevnějškem. Odpovědí na jejich požadavky je trendy řada got2b PHENOMENAL od Schwarzkopf. Díky novým produktům značky got2b lze dosáhnout velmi cool a perfektně upraveného vzhledu, na který bude každý muž pyšný. Ať už dáváte přednost matné textuře nebo stylingu s leskem, got2b PHENOMENAL splňuje všechny potřeby. Připravte se na fenomenální look!

Top priorita pro rok 2018? Vypadat dobře! S novinkami got2b PHENOMENAL dokážete zdokonalit mužský vzhled. Ať už chcete vykouzlit účes sčesaný dozadu, rozcuchaný nebo třeba objemný, spolehněte se na produkty got2b PHENOMENAL. Díky nim jsou možnosti, jak dosáhnout sebevědomého účesu, nekonečné. Nové stylové produkty got2b PHENOMENAL dodají každému vzhledu osobitý šmrnc. Zatímco tvarující hlína propůjčí vašemu účesu strukturu a matné zakončení, modelovací pasta dodá vlasům přirozený nádech a lesk bez vysušení. Oceníte také lehoučký suchý olej určený pro zjemnění a zkrocení vousů. Výsledek? Bezchybný vzhled dokonalého gentlemana.

Všechny produkty got2b PHENOMENAL se jednoduše používají. Pokud jde o tvarující hlínu a modelovací pastu, stačí použít přiměřené množství a rozetřít v dlaních. Abyste dosáhli účesu jako od kadeřníka, aplikujte produkty na suché vlasy. Oleje na bradu stačí použít 1-3 kapky,
v závislosti na délce vousů. Nakapejte si produkt do dlaní a následně aplikujte do čerstvě umytých vousů. Pak je pročesejte směrem dolů a požadovaný vzhled jako z barber shopu je na světě.

PHENOMENAL tvarující hlína, 139,90 Kč /100 ml
Dodává účesu strukturu, matné zakončení se stupněm fixace 5.

PHENOMENAL modelující pasta, 139,90 Kč/100ml
Dodává vlasům přirozený nádech a lesk se stupněm fixace 4. Bez vysoušení.

PHENOMENAL olej na bradu, 139,90 Kč/75ml
Zkrocení a zjemnění vousů a brady. Rychle se vstřebává, lehký a nemastný.

Foto: archiv firem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *