Provoňte svůj domov novou kolekcí vůní od PartyLite!

Znáte roční období, které by vyzařovalo kouzelnější atmosféru než podzim? Hra barev, stínů a dokonalých vůní – to je přesně to, co dělá domov domovem. Chcete-li si zpříjemnit přechod z teplých letních paprsků do sychravého počasí, vytvořte si útulné útočiště. Nová kolekce Podzim/Zima 2018 vám s tím pomůže snadno a stylově. Pojďte se společně s námi zamilovat do jedinečných vůní a doplňků, které prozáří váš život.

Příval podzimní atmosféry
Podzim je vskutku inspirujícím obdobím. Proto v katalogu nechybí více než 300 úžasných vůní. Mezi nejoblíbenější patří Ostružiny s cedrovým listím, díky kterým se v mžiku ocitnete uprostřed podzimního lesa, dále Zlatá bříza, Purpurová slunečnice nebo Ohnivá levandule. A protože je tento katalog celý o vás, nezapomeňte si vytvořit vlastní vůni Signature, která bude odrazem vás i vaší momentální nálady.

Oživte váš interiér
PartyLite sází na jednoduchost a zároveň luxus. V nejrozsáhlejším sortimentu vonných svíček a pokojových vůní na světě najdete i jedinečné interiérové doplňky. Podzimní dekorace jsou laděné do jantarových odstínů a oranžových tónů. Na výběr máte klasické i moderní kolekce. Pohrajte si s dekoracemi a vneste do vašeho domova barvy a vůně pravého podzimu!

Vdechněte podmanivou atmosféru
Svícny jantarové světlo, vířivé listí či mihotající se stromy nebo podstavce na skleněný soudeček Třpytivé listí vám pomohou vytvořit jedinečnou atmosféru. A když je řeč o dekoracích, seznamte se s kolekcí Třpytivá borovice. Jednoduchý, a přesto do detailu propracovaný design dodá šmrnc každému interiéru. Jakmile se setmí, lampion či svícen Třpytivá borovice díky hře stínů, barev a vůní ochromí vaše smysly a ponoří vás do naprostého pohodlí.

Zaposlouchejte se
Kdo by za dlouhých zimních večerů nemiloval zvuk praskajícího dřeva v krbu? Zapalte si jednu z úžasných svíček kolekce Nature’s Light, které mají dřevěné knoty, a užijte si hřejivou a romantickou atmosféru. Nechybí samozřejmě ani dřevo evokující design a nádherné dřevité vůně jako Santalová kůra, Majestátní cedr či Jantarová jabloň.

Jsou Vánoce…
Ani se nenadějeme a podzimní listí vystřídají sněhové vločky. Připravte se na tento krásný a tajemný čas trávený s rodinou slavnostními vůněmi a zářivými dekoracemi! Barvy červená, zelená a punkově růžová se promítají vánoční kolekcí doplňků i vůní. A na jaké vůně se můžete těšit? Ledové jahody, Karamelový kabernet, Zasněžená máta nebo Vánoční hvězda a pižmo vás doslova okouzlí.

Ve třpytu záře svíček
Dekorace, která nenechá nikoho projít bez povšimnutí. Mystický záblesk. Tisíce barevných mozaikových dlaždic odráží kouzelnou atmosféru. Doplňte ji vůní Koktejl Bellini s kombinací čerstvého jablka, kandovaného ovoce, svěží máty a melounové zmrzliny a přineste si kouzlo Vánoce až k vám domů.

Nákupy v pohodlí domova
Hledáte dárky a nechce se vám vyrážet do víru velkoměsta? Pozvěte své přátele k sobě domů a náš Poradce se postará o vše ostatní. Díky Find Your Signature Párty zažijete spoustu zábavy a zároveň si odpočinete v příjemném prostředí vašeho domova.

Zdroj: PartyLite

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.