Eva Decastelo levitovala pod rukama Matyáše Kožíška!

Na křtu kouzelnické sady Pavla Kožíška bylo pořádně veselo. Moderátoka Iveta Vítová se opravdu pořádně lekla, když jí dcera Anetka ukázala prázdnou klec, do které vložila balonek.

Dcera Ivety Lutovské vykouzlila králíčka. Iveta Lutovská a Pavel Kožíšek jako diváci.

„Najednou prásk a v kleci se objevil plyšový králíček. Vůbec jsem to nečekala a strašně jsem se v první chvíli lekla. Z toho budu mít opar,“ smála se sympatická moderátorka. „Anetku kouzla neskutečně baví a chce být také kouzelnicí. Doma kouzlí s dědečkem, který je naprosto ideálním divákem, protože si vybere kartu a okamžitě zapomene její hodnotu. Anetka tak nemůže nikdy ani kouzlo poplést.“

Dcera Ivety Lutovské kouzlí
Iveta Lutovská s dcerou Anetkou

Na kouzelnické akci nesměla chybět moderátorka Jana Adamcová. „Jasmínka a Daník jsou u Pavla v Divadle kouzel častými hosty. Doma si pak vždy s nimi musím hrát na kouzelníky. Jasmínka dokonce před časem prohlásila, že pokud bych se podruhé vdávala, tak chce za tatínka jedině Pavla Kožíška,“ prozradila moderátorka. Tak snad se to zatím režisér Jiří Adamec nedozvěděl.

Jana Adamcová s dcerou Jasmínkou
Tereza Mátlová s dcerou Emilly

Partnerka hudebního bosse Františka Janečka zpěvačka Tereza Mátlová s dcerou Emilly se naučili kouzlo se čtením myšlenek. „Večer to s Emilkou vyzkoušíme a uhodneme, na co tatínek myslí“, smála se operní pěvkyně. Na kouzelnickém křtu čarovali i oba synové Pavla Kožíška.

Pavel Kožíšek s manželkou Lucií a syny Jakubem a Matyášem
Jakub Kožíšek předvádí kouzlo se skořápkami
Matyáš Kožíšek kouzlí s kruhy

Dceru baviče Václava Upíra Krejčího Kristianu zaujalo kouzlo s míčky a pohárky, které předváděl Jakub Kožíšek. „To se naučím, půjdu hrát na Václavák skořápky a táta to bude kasírovat,“ nezapřela rodinný smysl pro humor půvabná Kristiana.

Václav Upír Krejčí s dcerou Kristianou

Starší kouzelníkův syn Matyáš Kožíšek nechal před zraky přítomných levitovat ve vzduchu Evu Decastelo. „Nikdo mi to nechce věřit, ale sama absolutně nechápu, jak to udělal,“ svěřila se po létání nadšená Eva Decastelo.

Eva Decastelo s dcerou Zuzanou jako kouzelnice

Její dceru Zuzanu zase v kouzelnické sadě zaujal trik s množením kuliček mezi prsty, který si okamžitě také natrénovala. „To budou kámošky ve třídě koukat,“ těšila se malá kouzelnice.

Štěpánka Duchková se syny
Eva Lutovská s dcerou Anetkou a Dáda Patrasová křtí nové kouzelnické sady Pavla Kožíška

Herečka Dáda Patrasová se zase naučila vytáhnout divákovu kartu ze zamíchaného balíčku. „Hnedle jsem to vyzkoušela na přítomných dětech a fakt to funguje“, měla ze sebe radost královna dětských srdcí.

Dáda Patrasová

„Nesnáším Kožíška“, stěžovala si veřejně na svého šéfa Hanka Mašlíková Reinders. „Dal si tu práci a nechal mi sprosťák vyrobit cedulku s divadelním inventárním číslem, kterou mi nalepil na záda. Nevím, co tím chtěl naznačit, když s ním vystupuju v Divadle kouzel teprve deset let. Mě se ale jen tak holomek nezbaví!“, vyhrožovala maminka malého syna Andrease. „Teď už chápu, jak teprve na dětech je vidět, jak ten čas rychle letí. Uteklo to jako voda a už zase oprašujeme naše vánoční představení Já nejsem Ježíšek ale Kožíšek.“

Kouzelnice Hana Mašlíková Reinders

„Kouzelnická sada Škola kouzel je určena pro děti od osmi let“, představil novinku Pavel Kožíšek.

Pavel Kožíšek s novými kouzelnickými sadami

„Na výběr je Kouzelný klobouk nebo Magická klec, kde se objeví plyšový králíček. S těmito kouzelnickými rekvizitami mohou mladí kouzelníci předvést neuvěřitelná a přitom na provedení velice jednoduchá kouzla. Sady obsahují kouzelnické triky, které se dají snadno naučit, takže se z každého stane během chvilky opravdový kouzelník a zaručeně překvapí kamarády“, slibuje Pavel Kožíšek.

Kouzelník Kožíšek jako stěhovák

Tip redakce:
Škola kouzel Kouzelný klobouk
Kouzelnická sada Kouzelný klobouk – 75 triků a kouzel Kouzelný klobouk vás zavede do jinak přísně střeženého zákulisí světa kouzel a triků. Naučíte se čarovat a stanete se opravdovými kouzelníky! Naše Škola kouzel a její kouzelnické rekvizity jsou určené všem malým i velkým, kteří rádi pobaví své přátele a příjemně jim zamotají hlavu. Všechna kouzla jsou vybrána tak, abyste je mohli bez náročné přípravy a nacvičování sami snadno úspěšně předvádět. PC: 490,- Kč

Škola kouzel Kouzelná králičí klec
Nová kouzelnická sada pro učně s instruktážní knihou a popisem krok za krokem. 50 kouzel a triků! Nauč se čarovat a staň se opravdovým kouzelníkem! Školu kouzel jsme pro Tebe připravili ve spolupráci s naším nejúspěšnějším iluzionistou Pavlem Kožíškem. Uvnitř sady naleznete dárek v hodnotě 250,-Kč ZDARMA! PC: 899,- Kč

 Foto: Archiv Divadlo kouzel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *