Darujte relax, darujte zdraví v Lázních Teplice nad Bečvou

Velmi oblíbené vánoční dárky jsou bezesporu poukazy. Poukaz na nákup určitého zboží nebo zážitkový, třeba na let balonem. Mezi nejhodnotnější však rozhodně patří dárkový poukaz na lázeňský pobyt. Obdarovaný tak získá několik dárků v jednom – ubytování, stravování, procedury a nejrůznější doplňkové služby. Během tohoto pobytu zapomene na každodenní starosti, dobře se pobaví a stráví čas plnohodnotnou relaxací, uleví tělu a posílí duši.

Gallašův pramen

Nejedná se tedy „pouze“ o pasivní zážitek, ale o kvalitně strávený čas, po kterém se bude cítit jako znovuzrozený. Dárkovým poukazem na pobyt v Lázních Teplice nad Bečvou dotyčný získá vše, po čem toužil a zároveň posílí své zdraví. Dárkovým poukazem lze věnovat také například balíček procedur či samotnou proceduru, anebo poukaz v určité nominální hodnotě. V posledním případě pak záleží na samotném obdarovaném, jaké služby v odpovídající ceně si zvolí. Při koupi dárkového poukazu můžete využít speciální vánoční akci – slevy až třicet procent na vybrané pobyty nebo slevy deset procent na balíčky procedur. Případně využijte pro své blízké cenové bomby pro rok 2019 – pobyt Lednové láznění.

Most přes Bečvu

„Lázeňským pobytem v podobě dárkového poukazu pod vánočním stromečkem bude určitě rozjasněna nejedna tvář. Po pobytu v našich lázních se budou obdarovaní cítit báječně, protože naše léčebné i wellness pobyty mají prokazatelný pozitivní vliv na zdraví i dobrou kondici. A ještě jedno doporučení – v Teplicích nad Bečvou si rozhodně nenechte ujít polárium Arktika. Jde o chladovou terapii v kryokomoře s teplotami až minus 130 °C, která má blahodárné účinky na pohybový aparát, artrózu, revma, bolesti kloubů a kožní nemoci, celkově regeneruje organizmus a posiluje imunitní systém,“ uvádí výkonná ředitelka lázní Bohdana Opočenská.

Polarium Arktika

Historie Lázní Teplice nad Bečvou je bohatá. Lázně v tomto roce oslavily již 465 let svého trvání a patří tak k nejstarším lázním na Moravě. Základy zdejšího lázeňství v roce 1553 položil majitel hranického panství Jan Kropáč z Nevědomí, který při pátrání po železné rudě u řeky Bečvy narazil na vodní prameny. Nebývalý rozkvět zažily Teplice v období první republiky. Teplické prameny se v této době začaly využívat především pro léčbu srdce a cévních chorob a mezi slavné osobnosti, které se zde léčily, patří například hudební skladatelé Leoš Janáček, Vítězslav Novák nebo básník, novinář, dramaturg a divadelní kritik Jiří Mahen. Lázně Teplice nad Bečvou se nachází v Olomouckém kraji na území měst Hranice a Teplice nad Bečvou.

Whirlpool

Základním léčebným prostředkem je zdejší unikátní minerální voda s vysokým obsahem blahodárně působícího oxidu uhličitého. Již ve třicátých letech 20. století byly vědecky prokázány její léčivé účinky při léčení srdečně-cévních onemocnění. Tato silně mineralizovaná uhličitá voda patří mezi nejkvalitnější svého druhu. Cenné je její uplatnění při vodoléčbě či v suchém plynovém bazénu, neboť je prokázáno, že vysoký podíl oxidu uhličitého přispívá ke snižování krevního tlaku. Léčebné pobyty jsou vhodné zejména pro rehabilitaci oběhového a nervového systému, pohybového aparátu a léčbu poruch látkové výměny. Pomáhají i onkologickým pacientům. Součástí lázeňského areálu je také Odborný léčebný ústav, kde je poskytována časná kardiorehabilitační péče a je prvním zařízením svého druhu v celé České republice. Kromě dospělých pacientů se v Lázní Teplice nad Bečvou specializují i na léčbu dětí ve věku od 1,5 roku.

Zdroj: www.ltnb.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *