Máte na rok 2019 předsevzetí zhubnout? Vyzkoušejte dietní program KetoMIX!

KetoMIX je proteinový dietní program. Vychází z uznávané vědecké metody hubnutí, která byla objevena už ve 20. letech minulého století profesorem Blackburnem z Harvardská univerzity. KetoMIX dieta uvede tělo do stavu ketózy a začne jako zdroj energie využívat vlastní tuky.

Jak hubnul moderátor Frekvence1
Na jaře jsem měl sám sebe už plné zuby. Když jsem si zavazoval tkaničku, předkláněl jsem se přes, obrazně řečeno, basketbalový míč. Byl jsem unavený. Na to jít si zaběhat jsem buď neměl čas anebo náladu. Věděl jsem, že se sebou musím něco udělat. Jsem chlap a jako každej chlap jsem trochu ješitnej. Nelíbila se mi představa, že mám na břiše pneumatiku, která mě omezuje. A tak jsem si řekl, že do toho půjdu. Nikdy jsem žádnou dietu nedržel. Nikdy jsem neměl pocit, že bych měl. S mým životním tempem jsem s kily navíc neměl problém. Moje stravování bylo ale katastrofální – skoro jsem nejedl. A do toho občas nějaké pivo nebo něco tvrdšího. Klasické doplňování energie tím nesprávným způsobem. A tak jsem si zadělal na absolutně zpomalený metabolismus. Cokoli jsem do těla „poslal“, usadilo se. Když jsem se rozhodl zhubnout, věděl jsem, že sám to nedokážu. Rozhodně jsem neměl čas ani chuť počítat kalorie a podle toho vařit. Potřeboval jsem něco, co bude fungovat a čemu budu věřit. A hlavně, nezabere mi to čas. Takže jsem se spojil s odborníky, kteří mi vysvětlili, co je KetoMIX dieta. Jejich popis diety mi připadal naprosto logický. Ve chvíli, kdy výrazně omezíte cukry, začne vaše tělo produkovat ketony. Což jsou látky, které si tělo vytvoří z tukových zásob a použije je jako zdroj energie místo cukrů. Tahle jednoduchost mě ohromila. Jasná logika, která musí fungovat. A navíc jsem si na sebe ušil bič. I když mám poměrně silnou vůli, rozhodl jsem se podělit o svoje hubnutí i s posluchači Frekvence 1. To kdyby mě náhodou přešla motivace a já chtěl zhřešit. Což se ale nestalo. Bál jsem se, že budu mít hlad nebo že mi jídla nebudou chutnat. Prostě, že vyleze nějaký strašák ze skříně. Ale nevylezl. V první části diety jsem si ujížděl na koktejlech. Voda, protein, příchuť, rozmíchat v šejkru a máte plnohodnotné jídlo. Absolutně ideální do práce nebo na cesty.  A hlavně – bez vaření. Horší pro mě byla konzumace zeleniny. Musel jsem se hodně „kousnout“. Ale i to jsem se naučil. No, a když jsem zjistil, že i polévky a kaše se připravují takhle jednoduše, nebylo co řešit. I omelety jsou na přípravu jednoduché, trochu jako míchaná vajíčka. Jestli mě něco na dietě překvapilo, byla to rychlost, jakou šla kila dolů. Už za týden mi byly volné džíny v pase. A ještě jedna věc, která mi vyrazila dech. Ten příval energie, kterou jsem najednou měl. Bál jsem se, že budu unavený, protivný, nebudu zvládat. Ale opak byl pravdou. Ve chvíli, kdy tělo přeskočilo do módu „už jsem v ketóze“, jako by dostalo energetickou injekci. KetoMIX mi ukázal cestu, že jíst se má pravidelně. Že máte přemýšlet o tom, co a kdy jíte. Začal jsem chodit běhat, protože když jsem od deset kilo lehčí, je to snazší. Váhu si držím, žádný jojo efekt se nekoná. Což je pro mě důkaz toho, že hubnout s KetoMIXem bylo super rozhodnutí.

Co je ketóza
– Tělo využívá jako zdroj energie zejména tuky a sacharidy.
– Při omezení sacharidů a vysokém příjmu proteinů se dostane do takzvané ketózy.
– Jako zdroj energie začne využívat ketolátky, které si vytvoří z tukových zásob.
– Svalová hmota zůstává zachována.
– Při dodržování zdravé výživy nedochází k jojo efektu.

V čem je KetoMIX jiný?
– bez glutamátu,
– bez lepku,
– produkt i pro vegany (vegetariánský koktejl),
– intenzitu příchutí do koktejlu si zákaznice určuje sama,
– používáme vysoce kvalitní anglické proteiny,
– z KetoMIX produktů lze vařit a péct,
– na uzavřeném Facebook profilu je rozsáhlá komunitu zákaznic i zákazníků, kteří společně sdílejí  rady a zkušenosti s dietou, chlubí se svými výsledky, vzájemně se podporují a sami s našimi produkty experimentují a sdílejí vytvořené recepty.

Během diety se doporučuje cvičit, není to však nutné
Na začátku diety, než se tělo přizpůsobí nízkému přijmu sacharidů (prvních 5 dní),  doporučujeme sport zcela vynechat nebo zvolit aktivitu opravdu velmi nízké intenzity odpovídající například procházce. Po uplynutí prvních dnů diety začne opadat únava, hubnoucí přestává mít pocity hladu a začíná mít pocit energie. V tu chvíli je možné začít sportovat.  Během ketózy je třeba aktivitu udržovat v aerobní tepové frekvenci, v ní totiž tělo využívá jako zdroj energie převážně tuky, kterých má tělo dostatek. Pokud je tepová frekvence vyšší, tedy anaerobní, tělo využívá jako zdroj energie převážně sacharidy, kterých při dietě dostatek nemá. Vzhledem k tomu, že během KetoMIXx diety je příjem sacharidů minimální, je třeba tepovou frekvenci hlídat a nepřekračovat daných 65 % maximální tepové frekvence (pokud by se tak stalo, mohla by příliš klesnout hladina krevního cukru). Pokud je klient na dietě už několik týdnů, tělo už je dobře adaptované na ketózu a může přidat i mírné posilování. Vždy je ale potřeba poslouchat tělo a kdyby klient pociťoval pocity slabosti, je třeba aktivitu ukončit nebo zmírnit.

Proč vyzkoušet KetoMIX?
– Bezpečný a rychlý způsob snížení váhy bez jojo efektu.
– Více než 21 000 spokojených zákazníků.
– Jednoduchý systém (není nutné počítat kalorie, vařit).
– Ideální pro zaměstnané (jednoduchá a rychlá příprava).
– Ideální i pro ty, kteří rádi vaří (variabilita použití).
– On-line podpora výživové poradkyně, facebook uzavřená komunita.

Zdroj: www.ketomix.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *