V sobotu startuje 10. ročník snowboardových happeningů COOL Just Ride!

Jedna z nejoblíbenějších zimnních akcí na našich horách s názvem COOL Just Ride!, kterou organizuje magazín Freeride.cz, letos slaví jubilejní 10. ročník a slibuje opět nabitý program. Tour odstartuje na Svatém Petru ve Špindlerově Mlýně a pokračovat bude o dalších sobotách v Deštné v Orlických horách, na Bukové hoře v Červené Vodě, na Ještědu v Jizerských horách a nově v Karlově pod Pradědem v Jeseníkách.

Účastníci se opět mohou těšit na test centrum nabité vybavením od předních snowboardových značek, které si budou moci zapůjčit a zdarma vyzkoušet. Úplní začátečníci a ti, co se chtějí něčemu novému přiučit, se budou moci rovněž zdarma zúčastnit lekce snowboardingu, kterou povedou profesionální instruktoři. Podle hlavního organizátora Martina Večerky „není důležité, na jaké úrovni jezdíte, jestli umíte nějaké triky v parku, jen tak si zatáčíte na sjezdovkách nebo se prostě teprve učíte jak na to. Jediné podstatné je to, co nás všechny baví a spojuje – samotný snowboarding ve všech svých formách”.

Pro mladé snowboardisty je přichystána soutěž ve freestylu nejen o medaile a věcné ceny, ale také o produktový sponzoring od sponzorů a snowboardový camp v rakouském Kaprunu. Starší závodníci zase poměří síly ve speciálním jib contestu, best tricku a v zábavném ollie contestu. „Just Ride! připravujeme pro všechny věkové i výkonnostní kategorie snowboardistů včetně úplných začátečníků. Nejedná se o závody, ale o happening, během kterého si na své přijdou opravdu všichni,” říká o akci Martin Večerka.

Centrem akce bude stanové městečko postavené vždy na nejfrekventovanějším místě daného skiareálu. To bude rozděleno na několik zón partnerů akce, ve kterých návštěvníci najdou spoustu zábavy od herních simulátorů přes příjemný chill-out se zajímavými soutěžemi o ceny až po naučný program týkající se ekologie a třídění odpadu.

O pohodovou náladu, hudební doprovod a důležité informace se bude po celý den starat moderátor Freeride TV a šéfredaktor snowboardové sekce Freeride.cz Jan Lohynský. „Chceme, aby se lidé na naší akci bavili, ničím se nestresovali a zažili super den na kopci i večer na afterparty,” uzavírá Martin Večerka.

Program ve Špindlerově mlýně začne v 9.00 hod. na tradičním místě ve Svatém Petru na prostranství u dolních lanovek a skončí v 16.00 hod. po ukončení provozu vleků. Rytmus následné afterparty budou udávat DJs Akvamen a Nimand ve známém podniku Dolská Music Club v centru města. Prvních 150 příchozích se navíc může těšit na welcome drink zdarma od krásných Jäger Beets. Vstupné na akci je 100 Kč.

JUST RIDE! WINTER 2019 TEASER

Už v sobotu 19. ledna odstartuje letošní jubilejní 10. zimní ročník série snowboardových happeningů COOL JUST RIDE TOUR, která postupně objede resorty Skiareál Špindlerův Mlýn, Skicentrum Deštné v Orlických horách, Skibukovka, Ještěd – Hory za rohem a Ski Aréna Karlov. Dej si oficiální teaser a doraž za námi alespoň na jednu zastávku! ?❄️??

Zveřejnil(a) JUST RIDE TOUR dne Neděle 13. ledna 2019

Nepřestávejte lovit informace týkající se celé tour, které jsou k dispozici na www.just-ride.cz a na facebooku.

Termíny a lokality:
sobota 19. ledna 2019 – Špindlerův Mlýn / Svatý Petr
sobota 26. ledna 2019 – Deštné v Orlických horách
sobota 9. února 2019 – Buková hora
sobota 16. února 2019 – Ještěd
sobota 9. března 2019 – Karlov pod Pradědem

Zdroj: www.just-ride.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.