Mikolas Josef vydává taneční disco-funkovou hymnu Abu Dhabi!

Po nedávném představení singlu Me Gusta ve WiZink aréně v Madridu pro 17 000 lidí přímo před vystoupením Rity Ory vydává nejstreamovanější český umělec všech dob a fenomén Eurovize Mikolas Josef svůj dlouho očekávaný song Abu Dhabi.

Tato disco-funková hymna byla napsána v Torontu, jedním ze skladatelů byl například i na Grammy nominovaný Jenson Vaughan, který pracoval s Madonnou, Britney Spears nebo Post Malone.

“Abu Dhabi jsem napsal za méně než hodinu, ta rychlost byla neuvěřitelná, ve studiu měl singl fakt úspěch a když jsem ho pouštěl přátelům, všichni z něj šíleli. Věděl jsem, že mám v rukou něco speciálního“ komentuje vznik písně Mikolas (23). „Klip nám na druhou stranu zabral týdny práce, tréninky choreografie probíhaly přes měsíc a samotné natáčení trvalo 21 hodin, během kterých ze sebe můj tým dostal maximum energie. Tenhle singl se dost liší od mojí předchozí práce, takže se nemůžu dočkat, až se dozvím, co si o něm myslí moji fans,“ dodává Mikolas.

Zpěvák, který nedávno otevíral finále Stardance, bude 3. dubna 2019 debutovat se svým celovečerním koncertem v Praze. Sál pro necelé čtyři tisíce lidí je již dnes téměř vyprodaný.

Abu Dhabi je první píseň, která vyšla po Mikolasově podpisu smlouvy s BMG Music Publishing London. Mikolas Josef se stal prvním českým umělcem v historii, který podepsal smlouvu s tímto předním vydavatelstvím, která zastupuje třeba Bruno Marse, The Cure, Maroon 5 a mnoho dalších hvězd.

Píseň je doprovázena hudebním videem, jaké jsme doposud od Mikolase neviděli. Zpěvák vytvořil a zrežíroval klip navazující na klasickou disko estetiku, jak ji známe třeba od Bruno Marse.

Foto: Production Mikolas Josef

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *