Seznamte se s Huawei P smart 2019, model pro masy s funkcemi vyšší třídy

S novým rokem vstupuje na trh i vylepšený model Huawei P smart 2019 disponující velkokapacitní pamětí, celodenní výdrží baterie, velkou obrazovkou a duálním fotoaparátem s umělou inteligencí. Seznamte se se smartphonem, který má ambici vévodit prodejním žebříčkům střední třídy.

Huawei P smart 2019 posunuje o další kus technologické a designové hranice s důrazem na dynamické potřeby současných spotřebitelů. Horká novinka od Huawei je svými parametry určená především mladým spotřebitelům, kteří hledají cenově dostupný a přitom vysoce kvalitní smartphone.

Velký displej ve spojení s výkonným čipsetem Kirin 710 s podporou umělé inteligence dělají ze smartphonu P smart 2019 ideálního společníka pro hraní her nebo sledování filmů. O celodenní výdrž se postará baterie s kapacitou 3400mAh a veškerý potřebný software pojme přístroj díky 64 GB interní paměti. Mezi hraním her a sledováním filmů si uživatelé mohou pořizovat dokonalé fotografie, o které se postarají vysoce výkonné AI kamery na přední i zadní straně telefonu. Tento parádní hardwarový mix poběží na nejnovějším operačním systému Android 9 s nadstavbou od společnosti Huawei s označením EMUI 9.0.

Velkokapacitní paměť, celodenní baterie
Huawei P smart 2019 se standardně dodává s 64 GB interním paměťovým úložištěm. Přístroj je možné v případě potřeby rozšířit až o 512 GB externí paměti. Kombinací interních a externích pamětí má P smart 2019 na dnešním trhu více úložného prostoru než některé notebooky. Navíc baterie 3400mAh zajišťuje celodenní životnost přístroje. Podle testů společnosti Huawei vydrží baterie až 18 hodin přehrávání videa a dokonce neuvěřitelných 96 hodin nepřetržitého přehrávání hudby.

Design vlajkové lodi
Porovnáme-li model Huawei P smart 2019 se svým předchůdcem, okamžitě rozpoznáme podstatně větší displej o velikosti 6,21 palců, který je bezrámečkový a má pouze perlové vykrojení pro přední fotoaparát. U nového modelu došlo také k úplnému odstranění spodního rámu, což přístroji propůjčuje moderní vzhled, jakým se honosí nejvyšší řady smartphonů.

Výkonná duální AI kamera
Duální kameru tvoří hlavní 13 Mpx čočka, které asistuje 2 Mpx sekundární. Na přední straně smartphonu nalezneme 8 Mpx čočku, která dohromady s režimem portrét vytvoří perfektní selfie. Umělá inteligence pomůže s automatickým nastavení scény či objektu jak u předního, tak u zadního fotoaparátu. V zásobě má více než 500 scén. Navíc poskytuje optimalizaci fotografií v reálném čase.

Odolná krása
Novinka bude k dostání ve dvou barevných provedeních, Midnight Black a Aurora Blue. 3D zakřivený design už u modelů Huawei nepřekvapí, zato lesklá zadní strana dodává přístroji prémiový vzhled. Huawei P smart je i přes svůj elegantní vzhled připraven ke každodennímu plnému využití a je stvořen jako extrémně odolný. Různé komponenty byly důkladně testovány tak, aby například tlačítko pro zapínání vydrželo 200 tisíc stisknutí a stále zůstalo v dobrém stavu.

Zdroj: https://consumer.huawei.com/cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *