Mikolas Josef vyprodal Fórum Karlín!

Nejúspěšnější Čech v Eurovision Song Contest Mikolas Josef dokázal téměř nemožné, vyprodal svůj první koncert, a to rovnou ve Foru Karlín! 3. dubna ve 20 hodin tak poprvé předstoupí před tisíce lidí se svojí mega podívanou, při které ho doprovodí kapela, tanečníci, ale i afričtí vokalisté. Prodejce se rozhodl uspokojit volání fanoušků a přidává do prodeje posledních 100 vstupenek do Touch the star zóny!

Mikolas Josef neudává jen hudební trendy, ale boduje i jako influencer. Jeho chytlavé songy jako Lie To Me, Me Gusta nebo nejnovější Abu Dhabi budete mít možnost poprvé slyšet a vidět doplněné o vizuální show světového formátu. Na koncert ho přijde podpořit řada celebrit, ale i přátel z hudební branže.

„Poprvé je pouze jednou, a proto děláme maximum, abychom si tu hodinku a půl všichni pořádně užili,“ přibližuje přípravy Mikolas. Forum Karlín se pro veřejnost otevře už v 18:00 a samotná koncertní show odstartuje ve 20:00. Posledních 100 vstupenek můžete zakoupit na https://www.ticketlive.cz/cs/event/my-name-is-mikolas-josef-2019-forum-karlin.

Biografie Mikolase Josefa
Mikolas je momentálně mezinárodně nejúspěšnějším českým hudebníkem s téměř 80 miliony přehrání svých singlů na YouTube a 320 000 followery na Instagramu. Umístil se na šestém místě na největší hudební události na planetě – Eurovize. Sledovalo ho přes 240 milionů lidí a podle jejich hlasování by skončil na místě čtvrtém. Vletěl na mezinárodní scénu se svým hitem Lie To Me – 23 milionů přehrání na Spotify, 19. místo na globálním žebříčku iTunes, který se navíc dostal do TOP 10 v mnoha zemích po celém světě. Mikolasův následující singl Me Gusta měl premiéru před 17 000 diváky v Madridu a přilákal mnoho fanoušků z Velké Británie, Izraele a Španělska. Jeho nejnovější singl Abu Dhabi se dostal na první příčku v YouTube Trends a nasbíral přes 1 milion zhlédnutí za 3 dny a znají ho lidé ve více než 130 zemích. Mikolas je potvrzen jako headliner pro letošní ročník festivalu Colour v Řecku (50 tisíc návštěvníků).

Zdroj: Mikolas Josef

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.