Dejte prachu sbohem, zn. navždy!

Každou vteřinu dopadá na nábytek, koberec, záclony i postel. Prach, neúnavný soupeř, se kterým párkrát týdně bojujeme. Pokud máte kvalitní pomocníky, nemusíte vyvíjet pro uspokojivý výsledek takové úsilí. Podívejte se, čím si můžete ulehčit práci, abyste se zbavili nečistot pohodlně, a to i na hůře dostupných místech.

Kam nedosáhne ruka, dosáhne tyč s nástavci
Víme, že prach se usazuje i na místech jako garnýže, světla a horní části skříní. Není na ně vidět, proto je často vynecháváme a stíráme prach jen tam, kam dosáhneme ze země. Jestli nechcete ustavičně manipulovat s židlí nebo skládacími schodky, vsaďte na univerzální CLICK SYSTEM od Leifheitu, jenž obsahuje teleskopickou tyč, na kterou připnete různé praktické nástavce vhodné k utírání prachu, umývání oken, podlahy, atd. Teleskopická tyč vám totiž prodlouží ruku o pár metrů a umožní uklidit i tam, kam normálně nedosáhnete. S vhodnými nástavci udělá dobrou službu při vymetání jemných pavučin a prachu na stropě, v rozích a na lustrech.

Zbavte se prachu v topení a v žaluziích
Na žaluzie i na topení dosáhneme bez potíží, ale kdo odtud vymetá prach vždy, když vezme hadřík do ruky? Přitom v žaluziích je prach, který jejich manipulováním neustále víříme. Praktické pomůcky od Leifheitu jsou speciálně tvarované, aby se dostaly právě na tato místa a mohli jste je pořádně uklidit.

Na nábytek se správným hadříkem
Veškeré tajemství spočívá v materiálu, ze kterého je hadřík nebo prachovka vyrobená. Prach a nečistoty chceme dostat z povrchu pryč, proto i pomůcky musí být ze savého a přilnavého materiálu, což nejlépe splňuje mikrovlákno. Pokud ho doma nemáte, vezměte cokoliv, co je čistě bavlněné – jako jsou pleny nebo vyřazené tričko. Nepoužívejte výrobky z polyesteru, ty prach naopak odpuzují. Před použitím vždy hadřík navlhčete a opatrně stírejte. Cena hadříku od 69 Kč.

Tipy redakce:
Prachovka Duster XL je vyrobená z antistatického jemného mikrovlákna a přitahuje prach z každé hladké plochy. Je kompatibilní s CLICK SYSTEM. Cena: 149 Kč.
Čistič určený speciálně pro stírání prachu v koutech, rozích a na těžko dostupných míst. Je kompatibilní s  CLICK SYSTEMEM. Cena: 190 Kč.
Pomůcky na čištění žaluzií a topení seženete na e-shopu www.leifheit-online.cz od 139 Kč.

Zdroj: www.leifheit-online.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *