Matt Pardus se z Londýna vrátil zpět do Prahy, kde narazil!

Jsem mnou, říká v klipu Matt Pardus, který vydává první český singl od duetu s Ivetou Bartošovou. Zpěvák Matt Pardus, známý svoji láskou k lokálním módním návrhářům, psal do nedávna písně převážně v angličtině a většinou pro zahraniční interprety. A to i díky jeho působení v Londýně, ze kterého se vrátil zpět do rodné Prahy. V neděli, právě v den výročí smrti Ivety Bartošové natočil svůj nový český videoklip, který je zároveň jeho prvním českým singlem od duetu s Ivetou, na kterou vzpomíná jen v dobrém.

„Po návratu do Prahy, plný ambiciozních plánů mě schladil názor mé kamarádky. Ta mi nedávno řekla, že ve třiceti letech nemůžu být úspěšným zpěvákem a žít tak, jak jsem žil doposud. V podstatě nevím, co znamená pracovat. Měl jsem v životě obrovské štěstí, protože práce je mým koníčkem a vždy jsem se bez problémů uživil. Od 15 let, kdy jsem založil taneční skupinu Justincredible Team, dělám přesně to, co mě baví. Vytvářím choreografie, zpívám, pracuji v online marketingu a na projektech, které mi dávají smysl.“

Singl „Jsem mnou“ označuje Matt za motivační píseň, kterou by rád podpořil všechny kolem sebe a dodává: „Dokážete všechno, co chcete. Stačí to jen opravdu chtít a jít si za tím. A kdo říká, že ne, vede nespokojený život.“ Nový videoklip spatří světlo světa 19. května.

Foto: Archiv M. Parduse

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.