Intimissimi & Sarah Jessica Parker pokračují ve spolupráci

Intimissimi pokračuje ve spolupráci s herečkou Sarah Jessica Parker, která se opět stala tváří mezinárodní kampaně značky, níž promlouvá prostřednictvím nejznámějšího italského jazyka – gest. Každé „dobré ráno“ jde ruku v ruce s dobrým šálkem espressa a každé „děkuji“ je dokonalé, jen když se projasní upřímným úsměvem. V šesti úplně nových originálních mini videích herečka mluví a obléká se jako opravdová italská žena a připomíná nám krásu jednoduchých, spontánních gest.

Intimissimi oslavuje ženskost spontánností a optimismem. Tyto „šaty“ mohou všechny ženy „nosit“ svým vlastním způsobem, a to každý den. To je přesně to, co nás učí Sarah Jessica Parker, která patří mezi lidi s neodolatelným kouzlem; takové, kteří se neberou příliš vážně a ze srdečnosti, pohostinnosti a entusiasmu si udělali životní styl.

Celosvětová kampaň představuje kolekci trojúhelníkových podprsenek Intimissimi: symbol jednoduchosti a nekomplikovanosti charakterizovaný komfortem a svobodou.

Mini videa, která představí „slovník“ italských gest, budou běžet souběžně s televizní reklamou.

Děj se odehrává na Manhattanu, kde vidíme Sarah Jessicu ve scéně, v níž se poznají všechny ženy světa: prohrabává šatník, neví, co si má vzít na sebe, přebírá se podprsenkami – má si vzít tuto hedvábnou? Nebo radši černou krajku? Bílou nebo mikrovlákno? Nakonec se rozhoduje pro broskvovou.

Existuje tisíc způsobů, jak být ženou, cítit se svůdně, ale nakonec je ta správná volba vždy ta, která vám dodá sebevědomí. V tomto případě tuto roli hraje, elegantní hedvábné pyžamo, z něhož vykukuje kultovní trojúhelníčková podprsenka.

Kampaň je celosvětová a bude zahrnovat outdoorová média, televizní reklamu a digitální kampaň.

Zdroj: Intimissimi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.