Niko natáčel svůj nejnovější videoklip v Peru! Jak se vám líbí?

Když zpěvák Niko Jalauzidis psal text ke své písni In Denial, inspiroval se příběhem svého kamaráda, který propadl alkoholu. O boji s vnitřními démony je i videoklip, který se k němu natočil v hlavním městě Peru. Klip se natáčel přímo na okraji Limy a k autentičnosti pomohlo rozhodnutí režisérky natáčet se sousedskými komunitami a větší role obsadit neherci. Filmaři se tak dostali do lokací, které jsou pro ně běžně nepřístupné.

Teprve před několika týdny vydal zpěvák Niko Jalauzidis klip k písni Night & Day a už vydává další video. Samotný výsledek je tentokrát i pro něj překvapením. Pro Nika ho totiž přímo v Peru natočila jeho dlouholetá kamarádka, režisérka Mariel Sosa, se kterou studoval v Los Angeles.

“Dlouho jsme s Mariel plánovali, že bychom spolu natočili nějaké video k některé z mých písní a konečně se to povedlo. Má píseň In Denial ji bavila a po prvním poslechu mi psala, že má nápad na videoklip. Takže mi na dálku posílala své nápady a updaty, jak postupně video vznikalo,” prozradil Niko, který tak sám byl výsledkem překvapený.

Konečného výsledku se ale rozhodně nebál. Jeho kamarádka měla totiž k dispozici filmový štáb. “Mariel se v Peru věnuje natáčení velkorozpočtových dokumentů a díky tomu měla k dispozici opravdu tu nejkvalitnější techniku. Nejdůležitější ale je, že se díky svým kontaktům dostala do lokací na okraji Limy, kam by se běžní filmaři nedostali,” vysvětlil Niko s tím, že do hlavních rolí jeho kamarádka obsadila místní neherce.

Zatímco on se inspiroval příběhem svého kamaráda, který propadl démonu alkoholu, videoklip vypráví jiný příběh. Odehrává se totiž kolem mladého muže, který propadl drogám a jehož život je plný pouličních rvaček.

“Píseň je o vnitřním boji s vlastními démony, proto se Mariel rozhodla vyprávět příběh kluka, jehož rozhodnutí ho od dětství dostávají z jednoho průšvihu do druhého. V průběhu klipu vzpomíná na minulost a svá rozhodnutí, která ho dovedla až tam, kde je. Ke konci je nucen se rozhodnout, jaký život chce žít dál. Celé video má díky tomu, že se točilo přímo v Peru a to s místními, hodně autentickou náladu. Na to jsme hodně pyšní,” dodal Niko.

Zdroj a foto: archiv zpěváka Nika

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.