Oslavte Kinder den dětí a vyhrajte týden v Alpách

Jaký dárek oceňují děti nejvíc? Odpověď je překvapivě jednoduchá: když je celá rodina pohromadě a užívá si společné chvíle na výjimečném místě. A přesně to můžete svým dětem nadělit díky soutěži Kinder den. Stačí pár jednoduchých kroků, a právě vy můžete být jedním z výherců a vyrazit s celou rodinou na luxusní pobyt do Alp. Soutěž probíhá od 1. do 31. května 2019 v České republice a na Slovensku.

Zasoutěžit si o velkolepý dárek ke Dni dětí je snadné. V obchodě si vyberte jakoukoli pochoutku od Kinder a pečlivě uschovejte účtenku z nákupu. V průběhu května ji zaregistrujte na soutěžním webu www.kinder.cz a poté už jen čekejte, zda bude vaše rodina jednou z vylosovaných.

A jak přesně vypadá výhra, na kterou se nezapomíná? 5 x rodinná dovolená (7 nocí) pro 2 dospělé a 2 děti ve čtyřhvězdičkovém Leading Family Hotel & Resort Dachsteinkönig****Superior. Luxusní rodinný hotel uprostřed rakouských Alp je ideálním místem pro odpočinkovou a bezstarostnou dovolenou s dětmi. Kromě překrásné alpské přírody čeká na návštěvníky i venkovní bazén, 2,000m² velký hrací koutek s kinem i autodromem, rodinné wellness a spousta dalších výhod jednoho z nejmodernějších rodinných resortů.

Tip redakce:
Obrázková edice Kinder čokolády pro všechny výletníky
Období výletů, odpočinku v parku i u vody je za dveřmi a značka Kinder ví, jak vykouzlit úsměv na tváři. Svým blízkým nově můžete do batohu přibalit oblíbenou Kinder čokoládu s rozvernými popisky na obalu. Ta přijde k chuti na túře, u moře i při víkendu na chalupě a zahřeje u srdce, kdykoli se výletníkům zasteskne po domově. Všichni cestovatelé, odvážlivci i neposedové se navíc díky čtyřem samostatně baleným tyčinkám čokolády mohou s ostatními o potěšení podělit. Limitovaná edice Kinder čokolády bude na pultech obchodů k dispozici od května do června 2019.

Kinder Schoko-Bons nově v limitované verzi Crispy a opět v příchuti White
Propadli jste výjimečné chuti Kinder Schoko-Bons? V tom případě vás potěší limitovaná edice Crispy, díky které si nově můžete užít Schoko-Bons i v křupavé podobě. Oddat se můžete také úžasné chuti bílé čokolády s Schoko-Bons White, které budou opět na trhu. A co je nejdůležitější? Díky samostatně baleným kouskům se o zábavu snadno rozdělíte s rodinou i přáteli. Limitovaná edice Kinder Schoko-Bons Crispy vás překvapí snoubením těch nejlahodnějších chutí, které si užijete s každým kouskem. Delikátní mléčná a kakaová náplň se nyní ukrývá v křehké oplatce zasypané kakaovými křupinkami a navíc díky novému obalu s jednodušším otvíráním rozbalíte své sladké potěšení ještě rychleji. Limitovaná edice Kinder Schoko-Bons Crispy bude na pultech obchodů od dubna ve vlnách až do konce roku. Na své si přijdou i milovníci bílé čokolády, na pulty obchodů se totiž vrací edice Kinder Schoko-Bons White. Lahodné jádro s mléčnou krémovou náplní a křupavými oříškovými zrníčky v bílé čokoládové polevě si budete moci užít opravdu s celou rodinou – 200 gramové balení bude
k dostání od začátku května.

Zdroj: Ferrero

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.