Záplava hudby s Kinder Joy Emoji Music

Celý svět je zábavnější, pokud zrovna posloucháte tu pravou muziku. Díky Kinder Joy Emoji Music si už nemusíte lámat hlavu nad tím, jaký song si právě pustit. S jedinečnou aplikací Kinder Magic App jednoduše objevíte řadu klasických i nejnovějších hudebních pecek. Každé Kinder Joy Emoji Music totiž nyní ukrývá kartičku s unikátním kódem, který vám v aplikaci otevře dveře do jednoho z 24 playlistů, perfektně padnoucích do každé situace.

Kromě veselé hračky najdou všichni mlsouni v kakaovo-mléčné pochoutce s lahodným krémem a dvěma křupavými kuličkami Kinder Joy Emoji Music také speciální kartičku s QR kódem, který v chytrém telefonu i tabletu otevře staženou aplikaci Kinder Magic App. Do okénka pak už jen stačí zadat alfanumerický kód z kartičky a playlist je jen váš! Celých sedm dní je tu pro vás mix klasických i nových hitů od zaběhlých i čerstvých hvězd světové pop-music, které vás od prvních tónů naladí na tu správnou atmosféru.

Každý z 24 playlistů můžete poslouchat i offline, sesbírat jich, kolik jen budete chtít, a užít si padnoucí muziku, kdykoli chcete. Ať už se chcete dobře naladit po ránu nebo si zpříjemnit cestu autem na výlet s rodinou, jednoduše se dostaňte do rytmu s Kinder Joy. To navíc můžete zakoupit i v jedinečném balení po dvou kusech. Edice Emoji Music bude v prodeji do konce srpna.

Zdroj: Ferrero

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.