Adéla si pořídila nový šatník za tisíce

Zpěvačka Adéla Částková vybírala nové originální kousky oblečení do svého šatníku ve Slovanském domě, v obchodě CINQUE a TRUSSARDI JEANS.

To, že je džínová móda in moc dobře ví. Adéla si totiž uvědomuje, že musí dobře vypadat a fanouškům tak nabídnout nejen skvělý hudební zážitek, ale také chce, aby na ní byl krásný pohled na podium. „Sleduji módní trendy, nejen kvůli tomu, že jsem zpěvačka, ale jsem mladá a chci se líbit“ prozradila Adéla.

Na nákupy zvolila Slovanský dům v centru Prahy „Je to ideální místo nejen na nákupy, ale zajdu si tady na masáž, posedím s kamarády na zahrádce u oběda a nakoupím si super módu, teď aktuálně u mě vede džínová móda, a jelikož mám ráda kvalitu, nakoupila jsem si pár kousků v Cinque, Trussardi jeans“.

Adéla nedávno informovala, že by příští rok byla myšlenka na desku již reálná, nicméně do té doby chystá ještě mnoho novinek „aktuálně se s týmem bavíme o novém songu, přemýšlíme o kapele a featu, máme toho v hlavě moc, postupně budeme vše realizovat a věřím, že příští rok to vyvrcholí deskou“ dodala nadšeně Adéla.

Foto: archiv A. Částkové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.