Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Kuchyň i dílnu odmastí RAKO CL 810

V kuchyni je úhlavním nepřítelem všech hospodyněk mastnota. Stačí běžné prskání rozpáleného oleje a máme ji úplně všude, nejen na digestoři, stěně za linkou, spodní straně skříněk kuchyňské linky, ale často i na madlech zásuvek nebo na podlaze. Všude tam se tuky z vaření rády usazují, lepí na sebe prach, takže se tu brzy vytvoří nepříjemně lepivý povlak. A ten se jen těžko odstraňuje. RAKO CL 810 je koncentrovaný nepěnivý prostředek z řady RAKO SYSTEM, který si poradí nejen s tuky, oleji a mastnotou, ale také třeba s černými šmouhami od podrážek bot. Hodí se tak nejen při úklidu v kuchyni nebo třeba na chodbě, ale také v dílně nebo v garáži. Čističe RAKO SYSTEM doporučuje český výrobce keramických obkladů a dlažeb, značka RAKO.

Špína z vaření a pečení je neobyčejně vlezlá. Drží se nejen obkladů, ale i nábytku, digestoře nebo ostatních spotřebičů. Vytváří nepříjemnou vrstvu, na kterou se prach rád lepí. Receptů na odmaštění je mnoho, ale pokud chceme šetřit síly nebo je mastnota opravdu úporná, vyplatí se zvolit profesionální prostředek. RAKO CL 810 je slabý alkalický prostředek pH 8,5 až 9 (dle ředění) vyvinutý právě k odstraňování organických materiálů, jako je tuk, mastnota, oleje, nebo guma. Na pomoc si CL 810 tedy vezměte ve chvíli, kdy se chystáte na úklid kuchyně, případně i velký úklid koupelny, kam se mastnota dostává z krémů či kosmetických přípravků.

Čistič RAKO CL 810 oceníte také po odchodu řemeslníků na tzv. postavební úklid. Moderní stavební materiály totiž už nebývají vyrobeny jen na bázi cementu (kdy byste sáhli po čističi RAKO CL 802), ale obsahují i tzv. polymerní disperze, které jsou součástí penetrací, případně jde o zušlechťující přísady do stavebních hmot. Skvrny od těchto penetrací nebo tzv. kontaktních můstků zmizí po použití alkalického čističe v neředěném stavu, jako je právě CL 810. Prostředek RAKO CL 810 je šetrný k ošetřovaným povrchům, vyniká biologickou odbouratelností. Dávkuje se podle míry znečištění 40-100 ml do 10 l vody.

Zdroj: www.rakosystem.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *