TVOJE KRABIČKA – kosmetika jako vášeň

Představte si, že vám každý měsíc kurýr doručí až k vaším dveřím krásnou růžovou krabičku plnou kosmetických novinek. To není sen, to je Tvoje krabička, projekt pro všechny, pro které není kosmetika pouze povrchní záležitost, ale je to i jejich koníček a vášeň.

V krabičce najdete nakombinovanou tělovou, pleťovou i dekorativní kosmetiku od předních značek na trhu a budete tak mít možnost vyzkoušet každý měsíc nějakou novinku, ale najdete tam i osvědčené produkty. Kosmetika vám přijde zabalená v krásné bytelné růžové krabičce, která po vyprázdnění jistě najde využití pro další věci v domácnosti nebo poslouží jako dárková krabice a uděláte s ní radost někomu dalšímu. Spolu s vámi Tvojí krabičku dostávají i přední české kosmetické blogerky a youtuberky, které kosmetiku ohodnotí a přidají užitečné tipy na její používání.

Cena krabičky je 947,- Kč včetně poštovného, garantovaná hodnota produktů v krabičce je ovšem minimálně 2000,- Kč. Dostanete se tak produktům s více než 50% slevou a to už stojí za pozornost. Krabičku můžete také sdílet s kamarádkou nebo sestrou či maminkou, určitě se vašem okolí najde i další nadšenec do kosmetiky.

Všechny potřebné informace najdete na webu www.tvojekrabicka.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.