Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZdraví

Verešová, Nálepková a další osobnosti slavily v plzeňském estetickém centru

Plzeňské zdravotnické zařízení Medical Institut oslavilo 10 let svého působení. Největší komplexní estetické centrum pod vedením ředitelky Petry Novákové pro své hosty uspořádalo znamenitou oslavu jejíž hostem byla častá návštěvnice Andrea Verešová. Hudební vystoupení si připravila Světlana Nálepková. Podívat se přišel také fotbalista David Limberský. Osobnosti pak spolu s lékaři slavnostně rozkrojili hvězdný dort.

Přesně před 10 lety se estetické centrum Institut Krásy rozrostlo o zdravotnické zařízení Medical Institut, který si svou významnou klientelu získal díky nejmodernějšímu vybavení a individuálnímu přístupu profesionálních lékařů. Před 5 lety se zde uskutečnila první plastická estetické chirurgie a její služby vyhledávají zákazníci i ze zahraničí. Špičkově vybavené sály dopřávají ženám, ale i mužům estetickou dermatologii, omlazení plazmou či odstranění vrásek, laserové centrum, moderní tvarování postavy, hubnutí a redukci tuku, oblíbené bělení zubů, žilní ambulanci a trichologii. V Medical Institut otevřeli také školicí středisko na laserové zákroky a niťové liftingy.

Jako poděkování za přízeň svým klientům uspořádal Medical Institut Moet párty na oslavu jubilea, kterého se zúčastnili i známé osobnosti. Top modelka Andrea Verešová je dlouholetou věrnou zákaznicí. „Chodím si do Medical Institutu hlavně odpočinout, odborníci zde o mé tělo pečují už mnoho let,“ říká Andrea. Na oslavě se objevil také známý fotbalista David Limberský. Zpěvačka Světlana Nálepková si pro hosty přichystala hudební vystoupení a sklidila od hostů velký potlesk. Osobnosti pak spolu s lékaři společně rozkrojili narozeninový dort.

Máme zde desítky lékařů a jedná se o největší špičky v oboru. Investujeme do nejnovějších technologií a to dělá Medical Institut vyhledávaným,“ říká ředitelka, Petra Nováková. V loňském roce vybralo estetické centrum více než 300 000 Kč na charitativní účely, kterým se aktivně věnují. Mezi vybrané charity patří například Lions Clubs International, Nadační fond Andrey Verešové, Nadační fond M.E.G Charity, Nadace Leontinka a Nadační fond Kapka Naděje.

Hosté se na akci mohli nechat zdarma nalíčit kosmetikou Korff od Pavla Kortana a k dispozici byli taktéž kadeřníci. Proudem teklo výtečné šampaňské Moët & Chandon a Smile Foto Box dopřál přítomným spoustu zábavy. Mezi významné klienty patří také například modní guru Františka Čížková, moderátorka Gabriela Partyšová a plzeňská rodačka Zorka Hejdová.

Zdroj: www.medicalinstitut.cz, @petra.age.is.just.a.number, @medical_institut

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *