Rozhovor se zpěvačkou Adélou Částkovou

Letní rozhovor se zpěvačkou Adélou Částkovou, která nám prozradila co plánuje.

Adélo, řekni nám jak se máš? Školní rok je úspěšně za námi, jaké máš plány na léto?
Abych byla upřímná tak se mám skvěle. Jsem moc ráda že skončila škola takže mám malinko volněji. Přes léto bych chtěla víc cestovat, ale obavám se že toho času nebude tolik, takže aspoň pár tripů po ČR.

Budeš se během léta věnovat také hudbě? Nechystáš třeba nový song, který by jsi nám v létě nebo na podzim představila?
Hudbě se věnovat budu, teď začínáme pracovat na nové písničce, opět s klukama z Littlebeatstudia. Myslím, ze naše spolupráce se nám hodně osvědčila, kluci jsou skvělí a dobře se mi s nimi pracuje. Tenhle song by jsme chtěli vydat někdy v říjnu tak doufám že nám to vyjde.

V poslední době je to docela trend, nepřemýšlíš i Ty o featu – propojení s jiným zpěvákem a nazpívaní společného songu?
To je poměrně aktuální otázka. Tuhle myšlenku mám v hlavě už docela dlouho a abych pravdu řekla, tak si myslím, že mě jeden feat v nejbližší době čekat bude. Tedy pokud půjde vše podle plánu- věřím že ano! Ještě nechci říkat kdy, s kým a jak, protože je to sice na dobré cestě, ale v hudební branži pokud není něco už nahrané, není to nikdy stoprocentní.

Za poslední rok, jsi udělala obrovský kus práce co se hudby týče a změnila jsi lehce žánr, co Tě k tomu vedlo?
Děkuju moc :). No já vlastně úplně nevím. Prostě jsem to tak cítila. Možná je to věkem, ale něco mi říkalo že v tomhle stylu se budu cítit líp. A je to pravda. Díky téhle změně jsem potkala spoustu úžasných lidi a muzikantů, kteří ovlivnili to, kam se budu dál ubírat a za to jsem moc vděčná.

Často se Tě bulvární média ptají na muže, jestli máš kluka, teď se už troufáme zeptat i my, přeci jen brzy Ti bude 18 a jsi krásná slečna.
Ano, moc děkuju, otázka je to častá, ale kluka nemám (úsměv na tváři). Ještě se nějak neobjevil  ten pravý, ale jsem tomu otevřená a určitě se nebráním někoho potkat 🙂

Nyní půjdeš v září už do třeťáku, přestože Tě čeká maturita za dva roky, máš z ní občas trému a už víš kam se vydáš po maturitě?
Když si na ni vzpomenu tak se mi už teď dělá špatně. A vzhledem k tomu, že jsem na gymnáziu, tak budeme první ročník, který bude povinně maturovat z matematiky, tak uvidíme jak to dopadne 🙂  A po maturitě ještě úplně jasno nemám, ale bude to určitě humanitně zaměřená VŠ.

Jaký je tvůj sen který si chceš v životě splnit? 
Nechci říkat takové to klišé “vyprodat velkou halu” – to by bylo mimochodem teda boží, ale prostě dělat hudbu, živit se tím co miluju a snažit se mít spokojený život.

Foto: archiv A. Částkové

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.