Moderátor Tomáš Zástěra si pořádně zavařil s Koko

Karlovarský festival se každoročně stává nejen dějištěm filmových premiér, ale také vztahových derniér. Tradičně k němu totiž patří i bujaré večírky, na kterých už přeskočila nejedna jiskra. K překvapivému vzplanutí letos došlo i mezi Tomášem Zástěrou (39) a Veroniko Koko Šmehlíkovou (34). Moderátorští kolegové, kteří se donedávna denně potkávali v rádiu, jsou přitom oba šťastně zadání, populární foodblogerka se navíc v polovině května stala maminkou. Partnerská i rodinná krize ale byly protentokrát zažehnány. Mezi sympatickým duem se totiž nad ránem nerozhořela v tmavém zákoutí vášeň, ale sporák při odpoledním natáčení internetového pořadu 30menutovka.

Tím, jak je dvojice sehraná nejen při slovních přestřelkách, ale i „u plotny“ se mohli bavit nejen návštěvníci karlovarského Mall.cz Parku, ale i diváci internetové televize Mall.tv, která kuchařskou show vysílala v přímém přenose. Zatímco Koko coby oceňovaná foodblogerka a autorka úspěšné kuchařky postupovala při přípravě třiceti porcí lososa s kuskusem na jistotu, Tomáš pozorně následoval její instrukce. Netají se totiž tím, že vařečkám příliš nevládne. Pod dobrým vedením ale podává nadstandardní výkony a se svou moderátorskou kolegyní už má natrénováno. Poprvé si s Koko zavařil v jejím pořadu už v prosinci. Tehdy na place spíš zaskakoval, než asistoval.

Koko s Tomášem mají skvělý vztah.

Koko si během natáčení 30menutovky uřízla kus prstu, takže musela okamžitě do nemocnice. Díl s domácí svíčkovou připravenou za půl hodiny byl už ale naplánovaný, diváci Mall.tv v očekávání, a tak nebylo zbytí a byl jsem povolán před kameru,“ vysvětluje své tehdejší hostování Tomáš. „Dělal jsem Koko prodloužené ruce a uvařil svoji první svíčkovou. Neskromně musím přiznat, že se povedla, což potvrdili i někteří mimořádně vybíraví členové štábu,“ pochvaluje si moderátor. „Tomáš to tenkrát zvládnul na jedničku. Zachránil mě a vlastně celou tu epizodu, bez něho bychom to nezvládli. Dneska už jsme oba věděli, do čeho jdeme, a na společné vaření jsme se moc těšili,“ nešetří komplimenty Koko.

Televizní a rozhlasový éter ale nejsou jediným místem, kde se oba potkávají. „Koko má teď sice kvůli Emě pauzu v rádiu, ale jinak se vídáme skoro každý den a říkáme si snad úplně všechno. Na pivo asi ještě nějakou chvíli nezajdeme, ale od září budeme zase společně vysílat, tak to všechno budu mít z první ruky. Máme takový pěkný přátelsko-pracovní vztah,“ plánuje Tomáš. „Přiznám se, že moje dojmy z prvního setkání s Tomášem byly trochu rozpačité, ale pak si to sedlo a musím říct, že úplně překvapivě suprově a od té doby jsme absolutně spokojení. Neměnila bych,“ dodává Koko, která přijela do Karlových Varů i se svojí šestitýdenní dcerou a manželem. „Je to náš první výlet od narození Emy a hned s přespáním. Coby novopečení rodiče jsme paradoxně první hlídání hledali pro psy,“ směje se Koko.

S kolegyní Koko moderoval Tomáš Zástěra Odpolední show na Evropě 2 (foto Evropa 2)

Foto: Mall.tv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *