SOUTĚŽ o 5 balíčků toustís od Penamu

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balíček od Penamu vyhrává Miloš K., Loučeň; Michaela L., Praha; Ilona B., Ústí nad Labem, Lenka T., Praha; Monika Ž., Praha – Východ. Výhercům gratulujeme!

Vyhrajte jeden z pěti balíčků toustís, každý balíček obsahuje 3 balení světlého a 3 balení tmavého toustís a dřevěné prkénko!

Toustís jsou hit, který má ve světě mnoho jmen (například v Anglii ho najdete pod názvem English muffin) a různě dlouhou tradici, ale jedno mají společné: všude je milují pro skvělé snídaně, svačiny nebo grilování. Toustís od Penamu jsou úžasně praktické, již lehce naříznuté, balené po šesti kusech. Díky tomu je určitě budete plnit nejrůznějšími dobrotami, parádu s nimi nadělá bez obav i méně zkušený kuchař. Konečně máte také možnost vyzkoušet pečivo, které dnes hýbe světem. K dostání ve světlé i tmavé variantě ve všech obchodních řetězcích za 29,90 Kč. Zkuste si je připravit na italský či mexický způsob s chorizem, nebo po francouzsku na sladko.

Soutěžní otázka: Pod jakým názvem najdete toustís v Anglii?
a) English bread
b) English toast
c) English muffin

Nápovědu a další inspirativní recepty najdete na webu www.toustis.cz nebo na FB Penam.

Správnou odpověď zasílejte na mail soutez@tojesenzace.cz do 11.8. 2019. Do předmětu uveďte Toustís. Vyhrává 250., 350., 450., 550 a 650. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.