Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

KosmetikaSport

Formule One British Grand Prix 2019 aneb TONI & GUY PITSTOP na okruhu Silverstone

TONI & GUY PITSTOP nabídl ve VIP Paddock Club na okruhu Silverstone expresní kadeřnické služby a účesy hodné závodního dne. Návštěvníci byli obslouženi v úchvatném pop-up salonu přímo nad závodním depem s výhledem na start a cíl. TONI & GUY představil expresní dvacetiminutové menu RACE-READY hairstyles! Talentovaný tým TONI & GUY pečoval o vlasy více než 120 VIP hostů.

Červenec nabídl ve Velké Británii několik vzrušujících sportovních zážitků, včetně několika vrcholných historických okamžiků: Anglie porazila Nový Zéland v kriketu a poprvé získala Světový pohár, proběhl střet Titánů ve finále Wimbledonu a samozřejmě nesmíme zapomínat na Lewise Hamiltona, který si dojel pro své šesté vítězství ve Velké ceně Británie.

Velká cena Británie se na okruhu Formule 1 chlubí těmi nejlepšími jezdci, nejlepšími vozy, nejlepšími značkami na světě – TONI & GUY u toho nesmí chybět!

Foto: TONI & GUY 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *