Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Děti

Švédská společnost THULE představuje novou řadu batohů s označením „Zpátky do školy“

Nový školní rok je tu a společnost THULE myslí na všechny, kteří opět zasednou ve školních lavicích. Novou řadu batohů „Zpátky do školy“ ocení všichni, kteří potřebují mít vše potřebné s sebou na zádech.

Ať už se vydáte do učebny nebo na víkendovou událost, s novým batohem Thule z řady „Zpátky do školy“ budete jednoduše v pohodě. Všestranné batohy poskytují dostatek prostoru pro uložení 15-palcového notebooku, 10,1“ tabletu, knih, sešitů, příslušenství a dalších drobných předmětů. Díky polstrované vnitřní části bude zachována ochrana všech uložených věcí. Dvě postranní kapsy umožní uskladnění láhve s vodou. V přední části se nachází kapsa na zip pro rychlý přístup a organizaci k drobné elektronice, příslušenství a dalším předmětům. Batohy mají ve výbavě ucha, díky kterým se snadno přenáší. Prostorný hlavní oddíl je uzavíratelný zipem s ochrannou manžetou proti dešti. Polstrované ramenní popruhy a prošívaný zádový oddíl s výztuží zajistí komfort při nošení.

K dostání ve dvou velikostech:

  • Thule Aptitude Backpack 24L – k dostání za 1.999 Kč
  • Thule Outset Backpack 22L – k dostání za 1.499 Kč

K dostání ve třech barevných provedeních:

  • Black
  • Carbon Blue
  • Forest Night

Zdroj: www.thule.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *