Letní chuťovky, které musíte ochutnat

Poselství skvělé zábavy s Kinder Bueno Tarotové karty
Co nás potká v budoucnosti, to nikdo jistě neví. Že vás ale s limitovanou edicí Kinder Bueno čekají sladké chvíle pohody, je zaručené. Nyní se navíc můžete pobavit limitovanou edicí tyčinek s tarotovými kartami a jejich poselstvím, které skrývá každé balení tyčinek. Tak pojďte zábavě vstříc a zjistěte, co vaše karta napoví o budoucnosti.

S edicí Kinder Bueno Tarotové karty můžete v kruhu přátel zkusit roli vševědoucí kartářky a k tomu si skvěle pochutnat na křupavé tyčince s mléčnou a lískooříškovou náplní. Sesbíráte všech 22 originálně ilustrovaných tarotových karet v odlehčeném moderním pojetí, nebo si jen zpestříte chvilku mlsání?

Střípky toho, co vás může potkat, vám vyzradí stylová jogínka coby Mírnost, muzikálová superstar neboli Hvězda, Kolo štěstí v podobě lákavé pizzy nebo Věž z krabic od nových bot. Inspiraci, zábavu i chvíli zamyšlení s tarotovou edicí si navíc užijí i milovníci bílé čokolády. Kartičky totiž objevíte jak v klasickém Kinder Bueno, tak i v Kinder Bueno White.

Kinder Pingui Cherry, čerstvá svačinka od Kinder se zbrusu novou třešňovou příchutí
Do lahodné rodiny Kinder přibyl nový člen. Kinder Pingui Cherry je čerstvá novinka z měkkého piškotu a jemného mléčného krému s křupavou polevou z hořké čokolády, které vévodí chuť báječných třešní. Chlazenou svačinku už si mnozí oblíbili i v příchutích čokoláda nebo kokos, které tato ovocná novinka skvěle obohatí. Kinder Pingui Cherry bude na pultech obchodů k dostání od září.

Tradiční chuť v moderním obalu!
Nugátovou či arašídovou pochoutku všichni jejich milovníci marně hledali pár let v regálech, a to měly dříve své nezastupitelné místo v oddělení cukrovinek. Mlsalové však nemusí zoufat, nugátová i arašídová pochoutka se vrací na trh, a pozor v původní receptuře. Určitě příznivce potěší i cena, která je pouhých 9,90 Kč, což je naprostý pakatel za tradiční chuť v moderním obalu.

Jahodová a borůvková ZMRZKA od Hollandie
Svěží, lehká, lahodná, božská… Vaše chuťové pohárky si právě podmanila nová ZMRZKA od české mlékárny Hollandia. Perfektně vyváženou chuť dodává této novince příjemně nakyslý jogurt s prospěšnými kulturami BiFi, voňavé a slaďoučké jahody nebo borůvky a hořká křupavá poleva.

V parných letních dnech je téměř nemožné odolat mrazivému osvěžení v podobě nanuka nebo zmrzliny. Pokud ovšem dbáte na zdravý životní styl, možná váháte, po jaké dobrotě sáhnout. Proto vás v mrazícím boxu zaujme vkusný a prostý obal ZMRZKY, kde najdete také nápis HOLLANDIA. Tato česká mlékárna známá svými fenomenálními Selskými jogurty vyslyšela prosby zákazníků a již třetí sezónu vyrábí také ZMRZKY.

Letos na vás čekají dvě naprosté novinky – jahodová anebo borůvková máčené v hořké polevě. Snad ani není třeba připomínat, že svěží chuť jahodové a borůvkové ZMRZKY dodávají kromě Selského jogurtu především jahody a borůvky. A aby byla chuť novinek dokonale vybalancovaná, doplňuje ji hořká křupavá poleva. Mňam!

Jaké je složení ZMRZKY? Jedná se právě o Selský jogurt s kulturami BiFi, který je v mražené podobě a pěkně na dřívku. Nejenže si zamlsáte, ale zároveň máte dobrý pocit z toho, že jste si dali plnohodnotnou svačinku. Nebo předkrm. Nebo dezert.

A pokud máte zrovna chuť na čistě bílý Selský jogurt, již třetí sezónu si můžete pochutnávat na ZMRZCE v kabátku z bílé nebo mléčné belgické čokolády.

Foto: archiv firem

1 komentář: „Letní chuťovky, které musíte ochutnat

  • 7.10.2019 (11:45)
    Permalink

    Zajímalo by mě, proč se firma Kinder snaží nepřímým způsobem zapojovat děti do okultismu, a tím je připravovat na spojení se světem magie a podsvětí. Vykládání karet je velice važná věc a tímto způsobem budou mít děti pocit, že je to jen neškodná zábava.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.