Rowenta a Schwarzkopf Elite Model Look 2019

Tak jako každý rok předznamenává konec srpna odstartování plejády velkolepých módních show – a totiž prestižním vyhlášením výsledků modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look. Čeští a slovenští finalisté mezi sebou ukrývají vítěze, kteří budou naše dvě země reprezentovat na světovém finále. I letos se slavnostní finálový večer nesl ve znamení světové módy v luxusních prostorách Španělského sálu Pražského hradu.

Československé finále Schwarzkopf Elite Model Look proběhlo již po osmadvacáté. Značka Rowenta byla tradičním partnerem soutěže a opět se podílela na perfektním vlasovém stylingu všech 23 finalistů. Čestná porota pod vedením někdejší ambasadorky značky Rowenta, topmodelky Daniely Peštové, z nadějných mladých modelingových talentů vybrala pro světové finále Elite Model Look Sebastiana Klimeše a Kláru Binderovou za Česko a za Slovensko se o vítězství utkají Andrej Chamula a Charlotta Kušnírová.

Blogerka Nikola Kunetková

V rámci finále byla představena úplná novinka značky Rowenta for Elite, nejtenčí kulma na trhu: Curls Forever (CF3112). S ní docílíte během chvíle prstýnkových loken v afro stylu. Inovativní ultra tenký design kulmy s průměrem 10 mm přenese veškeré teplo na navinutý pramen vlasů, výsledný účes je dlouhotrvající jako od profesionálního kadeřníka! Eliptická kulma má unikátní pečující povrch Keratin&Shine, při každodenním používání nedojde k poškození vlasů. Keratin spolu s efektem ionizace vlasy uhladí, zanechají je zářivě lesklé a poddajné. Curls Forever se na vlasům přívětivou teplotu 180 stupňů zahřeje během 30 vteřin. Součástí balení je stylingová rukavice pro komfortní natáčení pramene na kulmu beze strachu z popálení prstů. Doporučená cena je 899 korun.

Rowenta for Elite Model Look připravila i letos pro finalisty kadeřnický koutek. Rowenta for Elite kadeřnický koutek navštívily také známé blogerky, aby si prohlédly a vyzkoušely novinky z vlasového stylingu značky Rowenta for Elite. Přípravy na finále Elite Model Look influencerky rozhodně nepodceňují. Eliptickou kulmu Curls Forever (CF3112) Rowenta for Elite si oblíbila blogerka Nikola Kunetková.

Foto: Rowenta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.