Dětský čin roku sbírá příběhy už jen do konce září

Ještě pár týdnů zbývá malým hrdinům, kteří se letos chtějí podělit o hrdinský skutek, aby svůj příběh nebo příběh svého kamaráda přihlásili do projektu Dětský čin roku 2019. Uzávěrka příběhů je 30. září a způsobů, jak se do projektu přihlásit, je několik.

Příběhy o dobrých skutcích lze do projektu Dětský čin roku 2019 poslat poštou na adresu P. O. Box 96, 170 04, Praha 74, elektronicky prostřednictvím webových stránek www.detskycinroku.cz nebo je možné ho sepsat a osobně odevzdat na stánku Dětského činu roku. Ten do konce uzávěrky můžete potkat ještě na dvou pražských akcích:

Ladronka Fest
Datum: 14. 9. 2019
Místo: Park Ladronka, Praha
Čas: 11:00 – 22.00 hod.

Běh pro Kuře
Datum: 14. 9. 2019
Místo: Vypich, Praha
Čas: 16:00 – 20:00 hod.

Harmonogram Dětského činu roku 2019
V projektu Dětský čin roku mohou děti soutěžit se svým příběhem v sedmi kategoriích: Záchrana lidského života, Pomoc ostatním, Kolektivní pomoc, Pomoc přírodě (partnerem je Rádio Junior), Dobrý nápad, Pomoc n@ netu (partnerem je Seznam.cz) či Pomoc starším lidem (hlavním partnerem projektu je Nadace AGROFERT). Poté odborná porota všechny zaslané příběhy vyhodnotí a v každé kategorii vybere celkem pět semifinálových příběhů. Od 22. října do 5. listopadu 2019 proběhne hlasování na webových stránkách, kde samy děti vyberou své vítězné příběhy. Slavnostní vyhlášení vítězů již patnáctého ročníku Dětského činu roku proběhne 5. prosince 2019.

Hlavním organizátorem projektu Dětský čin roku je společnost Whirlpool ČR. Projekt každoročně oceňuje příběhy malých hrdinů a vítěze odměňuje věcnými dárky od partnerů projektu a šekem v hodnotě 10 000 Kč pro svou školu na nákup školních pomůcek. Zážitkem pro vítěze je také slavnostní vyhlášení na Staroměstské radnici v Praze za účasti patronů jednotlivých kategorií. Jsou jimi například Jan Révai, herečka Jitka Čvančarová, zpěvačka Petra Černocká, vícenásobný paralympionik a mistr světa v cyklistice Jiří Ježek, moderátorka Zora Jandová a další.

Více informací o projektu Dětský čin roku, včetně podrobných pravidel, naleznete na webových stránkách www.detskycinroku.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.