Objevte inovovanou řadu Sebo Végétal

Naše stravovací návyky, kvalita životního prostředí, ve kterém se pohybujeme, ale třeba také určité fáze našeho života ovlivňují celou řadu mechanismů, které řídí změny ve vzhledu a stavu naší kůže. Tyto změny jsou fyziologické a často dočasné, i tak ale mohou zapříčinit nežádoucí klinické projevy. Například produkce kožního mazu je žádoucí proces, který má za úkol pokožku chránit. V případě, kdy je ale narušená přirozená rovnováha, produkce mazu se zvyšuje a mohou se objevit pupínky a nedokonalosti. Ke znovu nabytí krásného, zdravého a zářivého vzhledu můžeme své pokožce pomoci díky správně zvolené specifické péči.

Obvyklými faktory, které podmiňuji fungování a vzhled pleti, jsou mimo jiné nevhodná strava, únava, stres, hormonální nerovnováha a také nevhodný výběr pleťové kosmetiky. Všechny tyto vlivy způsobují nadbytečnou tvorbu kožního mazu, která následně narušuje správnou obnovu pokožky a zapříčiňuje vznik černých teček. Misty dochází i k lokálním zánětům projevujícím se drobnými nedokonalostmi a zarudnutím.

PRÁŠEK Z LISTŮ ROJOVNÍKU GRÓNSKÉHO
Vědci v laboratořích Yves Rocher se vydali až do kanadské tajgy, kde objevili rostlinu s jedinečnou schopností udržovat v oblasti svého výskytu přirozenou rovnováhu v půdě – rojovník grónský. Prášek z listů této rostliny využívaný v produktech Sebo Végétal & Sebo Pure Végétal má cílené účinky na mastnou pleť: ZMATNUJE a REGULUJE tvorbu kožního mazu, VYHLAZUJE nerovnosti pleti a zmírňuje její zrnitost a zároveň CHRANÍ před nedokonalostmi tím, že zmírňuje záněty a brání oxidaci kožního mazu. Inovovaná řada SEBO VEGETAL je určená pro smíšený až masný typ pleti, lesknoucí se pleť s nepravidelnou strukturou, viditelně rozšířenými póry a černými tečkami. Řada SEBO PURE VÉGÉTAL obsahuje kromě prášku z rojovníku grónského také kyselinu salicylovou přírodního původu, která je vhodná pro zmírnění nedokonalostí, jakými jsou pupínky a jizvičky po akné.

PRODUKTOVÉ TIPY SEBO VEGETAL:
Inovovaná řada Sebo Végétal je vhodná pro všechny, kteří hledají komplexní a účinné řešení péče o smíšenou až mastnou pleť. Produkty specifické péče zmatňují a navrací pokožce rovnováhu a díky antioxidačnímu účinku ji navíc chrání před potenciálními nedokonalostmi.

ČISTICÍ GEL 125 ml (za 249 Kč) a 390 ml (za 319 Kč)
Svěží nemastná textura obsahující více než 96 % složek přírodního původu čistí a zbavuje pleť nadbytečného kožního mazu a jemně odstraňuje nečistoty a zbytky líčení.

TONIKUM S OKAMŽITÝM ZMATŇUJÍCÍM ÚČINKEM 150 ml (za 269 Kč)
Tekutá textura zajistí krásnou pleť díky dvojfázovému složení tonika s pudrem – obsahuje prášek z listů rojovníku grónského s absorpčními schopnostmi. Snižuje zrnitost pleti a redukuje přebytečné množství kožního mazu, okamžitě tak účinkuje proti lesku. Zároveň má nekomedogenní složení a obsahuje více než 98 % složek přírodního původu. Používá se ráno a večer na pečlivě vyčištěnou pleť. Důležité je protřepat flakon, aby se důkladně smísila tekutina a pudr.

ČISTICÍ MICELÁRNÍ VODA 200 ml (za 229 Kč) a 390 ml  (za 319 Kč)
Micelární voda je dermatologicky a oftalmologicky testovaná a obsahuje více než 97 % složek přírodního původu. Účinně, ale přitom jemně, zbavuje pleť nečistot a zbytků líčení. Výsledkem je odlíčená, vyčištěná a zmatněná pleť.

ČISTICÍ PEELING 75 ml (za 249 Kč)
Jemný peeling zbavuje pleť nečistot a odumřelých buněk, redukuje přebytečný kožní maz a uzavírá póry. Pokožka obličeje ošetřená peelingem je matnější a znovu nabývá svého přirozeného jasu. Používá se dvakrát týdně, masáží obličeje jemnými krouživými pohyby. Po opláchnutí je ideální nanést výživnou masku nebo péči.

ČISTICÍ MASKA 75 ml (za 349 Kč)
Maska Sebo Végétal intenzivně zmatňuje pleť. Redukuje množství kožního mazu a čistí póry.

ANTIOXIDAČNÍ OBNOVUJÍCÍ SÉRUM 30 ml (za 539 Kč)
Velmi lehká struktura séra zmatňuje pleť a zjemňuje její zrnitost, pleť díky tomu vypadá jako znovuzrozená. Při pravidelném používání dochází k viditelnému zmenšení pórů, obnově struktury a projasnění smíšené a mastné pleti. Ráno a večer vmasírujte jemnými tlaky dlaní několik kapek séra do vyčištěné a tonizované pleti.

PĚČE PROTI DROBNÝM NEDOSTATKŮM PLETI 50 ml (za 399 Kč)
Lehká gelová struktura krému zmatňuje a sjednocuje odstín pleti. Ta je hydratovaná a znovu nachází rovnováhu, je čistší a krásnější. Více než 91 % složek je přírodního původu. Nanášejte ráno a večer na čistou, tonizovanou pleť.

PRODUKTOVÉ TIPY – SEBO PURE VÉGÉTAL
Přípravky z řady Sebo Pure Végétal jsou určené pro péči o pleť, která je mastná a projevuje sklon k tvorbě nedokonalostí. Mají antibakteriální účinek a obsahují vedle aktivní látky z rojovníku grónského také kyselinu salicylovou 100% přírodního původu.

HLOUBKOVĚ ČISTICÍ GEL PROTI CERNÝM TEČKÁM 3v1 125 ml (za 199 Kč)
Gel s peelingovými částečkami z meruňkových jader účinně čistí pleť do hloubky, aniž by ji vysušoval. Působí proti ucpávání pórů a redukuje černé tečky. Nanášejte ráno a večer na vlhký obličej. Jemně masírujte vyhýbajíce se očním konturám a poté důkladně opláchněte. Následně pleť tonizujte a hydratujte.

ČISTICÍ MASKA S AKTIVNÍM UHLÍM 75 ml (za 269 Kč)
Pleťová maska s obsahem rostlinného uhlí a detoxikačními schopnostmi absorbuje nadbytek kožního mazu, čistí póry a zbavuje pleť nečistot a černých teček. Nanášejte 1 – 2krát týdně tenkou vrstvu na celý obličej nebo jen na T-zónu poté, co jste pleť vyčistili. Po pěti minutách důkladně opláchněte a pleť hydratujte.

CÍLENÁ PÉČE PROTI NEDOSTATKŮM PLETI 10 ml (za 249 Kč)
Cílená SOS péče má neviditelnou a nemastnou strukturu, lze použít pod make-up. Díky svému složení redukuje pupinky a předchází zanechání stop a jizviček po akné. Používejte vždy ráno na vyčištěnou, tonizovanou a hydratovanou pleť. V den objevení pupinku opakujte aplikaci až třikrát. Večer poté, co pleť opět důkladně vyčistíte, tonizujete a dodáte ji hydrataci, aplikujte lokálně silnou vrstvu, která napomůže hloubkovému řešení nedokonalostí.

Zdroj a foto: www.yves-rocher.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.