Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Sváteční nedělní brunch v Pohostinci Karlín

Neděle, poslední den v týdnu, který má už ve svém názvu klíč jak ho máme strávit. Ne prací, ale odpočinkem, který je pro nás po celotýdenním shonu opravdu potřebný a zasloužený. A jak lépe začít den, než u dobrého jídla s rodinou a přáteli? To ví i tým Pohostince Karlín a proto se rozhodl od října zavést také pravidelné nedělní brunche. Ty sobotní si získaly u zákazníků velkou oblibu a to díky příjemnému prostředí, lahodným pokrmům a v neposlední řadě i dobré ceně. Brunche se konají pravidelně od 11 do 14:30 hod a je potřeba si udělat rezervaci předem.

Menu v nabíce se pravidelně střídá a tak i při pravidelných návštěvách je pestrost zajištěna. Součástí brunche jsou vždy dva teplé servírované chody, jeden rybí a jeden masový. Dále pak salátový a předkrmový bar, ze kterého můžete konzumovat neomezeně a pochutnat si na salátech, ale i polévce nebo variacích zeleninových a masových předkrmů. Sladká tečka na závěr nesmí chybět a i zde můžete volit z několika dezertů. V ceně brunche máte navíc kvalitní prosecco i domácí limonády. Na svůj dětský bufet, s těmi nejoblíbenějšími jídly jako jsou řízečky nebo těstoviny, se můžou těšit i malí jedlíci do 6 let, kteří mají navíc vstup zdarma. Po dobrém jídle je pro ně připravený plně vybavený dětský koutek, kde se zaručeně nudit nebudou, což ocení i rodiče, kteří si tak budou moct vychutnat brunch v klidu a pohodě.

“Naše sobotní brunche se staly velmi oblíbené a zájem je opravdu veliký. Proto mám radost, že můžeme našim hostům tento příjemný gurmánský zážitek nabídnout i ve sváteční nedělní den. Opět u nás ochutnají výběr toho nejlepšího a užijí si příjemnou atmosféru, která zde panuje”, říká šéfkuchař Pohostince Karlin Jakub Katolický.

Pro naše stálé zákazníky a labužníky nabízíme navíc věrnostní kartu YIM&PIJU, díky které získávají automaticky slevu 10% na konzumaci a to nejen v Pohostinci Karlín, ale také v Pohostinci Monarch a restauraci Gran Cru. Tuto věrnostní kartu si můžete aktivovat na našich webových stránkách nebo u manažera restaurace.

Cena za jednu osobu činí 590,- Kč,děti do 6 let jsou zdarma a děti od 6 do 12 let za 259,- Kč.

Rezervace je z kapacitních a provozních důvodů nutná, a to na telefonním čísle +420 731 636 318 nebo na e-mailu karlin@pohostinec.cz

Zdroj a foto: https://karlin.pohostinec.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *