Personalizované masky Artistry Signature Select Masks pro komplexní péči o pleť

Každá zóna pleti může mít zcela jiné potřeby. Oční okolí je obvykle třeba rozzářit, T-zónu vyčistit a krk naopak co nejvíce zpevnit. Také hledáte účinný produkt, který bude přesně vyhovovat vaší komplikované pokožce? Značka Artistry přichází s novými personalizovanými pleťovými maskami, které je možno libovolně kombinovat! Vyberte si to nejlepší pro svou pleť a nenechte se omezovat malým výběrem. Podle individuálních potřeb své pokožky vyzkoušejte různé masky na různé zóny obličeje – klidně i všechny najednou.

Užijte si zábavné, účinné a personalizované kouzlení díky novým Artistry Signature Select Maskám. Odstíny, vůně i konzistence produktů potěší všechny smysly a v neposlední řadě i vaši pleť.

Jakou si můžete vybrat?
• Hydratační maska – Pěnová maska s obsahem zeleného čaje, která hluboce hydratuje a zklidňuje podrážděnou pokožku.
• Rozjasňující maska – Hedvábná pěna s bílými chia semínky, která oživuje vyčerpanou pleť, a navíc rozjasňuje její tón.
• Čistící maska – Hluboce čisticí francouzský jíl s citrusy, odstraňuje přebytečnou mastnotu a zajišťuje krásnou pleť.
• Zpevňující maska – Gel vláčný jako med s granátovým jablkem perfektně vypíná linie obličeje a zpevňuje krk. Maska při vmasírování vyvolává hřejivý pocit pro perfektní prokrvení.
• Vyhlazující maska – Přírodní cukrový peeling s černým rybízem pleť vyživuje, vyhlazuje a rozjasňuje. Navíc odstraňuje odumřelé pleťové buňky.

Doporučená MOC pleťových masek již od 900 Kč.

Zdroj a foto: https://www.amway.cz/ 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.