Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití🎄 Vánoce

Když potřebujete vánoční dárek za pět minut

Fronty v obchodech se prodlužují a lidé pospíchají víc než obvykle. A přitom stačí tak málo, abyste si užili sváteční atmosféry. Posaďte se s oblíbenou kávou a vychutnávejte Vánoce všemi smysly. Třeba vás nad horkým šálkem napadne právě „ten“ dárek, který ještě chybí. Ty správné dárky si vás najdou totiž samy. Klidně i v kavárně Costa Coffee. 

Pro experimentátory a ochutnávače
Kávové sirupy Monin mají v každé dobré kavárně, ale můžete je koupit i na doma. Mini balení Monin na ochucení kávy obsahuje sadu pěti sirupů s nejoblíbenějšími příchutěmi ve verzi: karamel, vanilka, perníkové koření, lískový oříšek a amareto. Cena za 199 Kč.

Pro znalce či pro manžely a manželky
Máte doma občas Itálii? To už vám chybí jen dobrá káva jako v Itálii. Takovou konvičku najdete totiž prakticky v každé italské domácnosti. Ta z Costa Coffee je nerezová a připravíte v ní espresso jako z drahého kávovaru. Stačí jen kvalitní káva, čerstvě namletá tak akorát – ani příliš nahrubo, ani příliš najemno. Vybírejte podle velikostí na tři nebo šest šálků. Cena za 669 Kč nebo 779 Kč.

Pro fajnšmekry, znalce kávy nebo pro kolegu či tetu
Vedle rozhodně nešlápnete s 200 gramovým balením kávové směsi Mocha Italia. Vyvážená kávová směs pro domácí přípravu kávy neurazí nikoho a potěší všechny. Obsahuje výhradně pomalu pražená kávová zrna, díky tomu je chuťově vyvážená. Snoubí se v ní sladkost, hořkost a plné tělo. Skvěle se hodí do moka press konvičky. K dostání je ve verzi mleté i zrnkové. Cena za 199 Kč.

Pro kamarádku, kolegyni nebo eko nadšence
Pokud někdo není zrovna fanda hrnků nebo termohrnků, tohle je ta správná varianta balení kávy s sebou. Nezatěžuje životní prostředí a umožňuje si vychutnat kávu jako z porcelánového šálku v kavárně. Víčko zabrání drobným nehodám typu skvrna na oblečení při dobíhání tramvaje apod. Cena vánočního hrnku je 249 Kč, bílý je za 349 Kč.

Pro toho, kdo rád dlouho upíjí
Termoska Contigo Watermelon v melounové barvě nenechá kávu jen tak vychladnout. Má objem 295 ml, co je tak akorát. Proč si nosit z kavárny jednorázové kelímky, když s touhle designovkou si můžete jít pro dobrou kávu znovu a znovu a znovu. Cena za 649 Kč. Termoska v šedé verzi za 849 Kč.

Pro něj i pro ni
Ani hrnek ani termoska, ale kovový termohrnek EVO. Ideální třeba na cestu do práce, když musíte jet autem, hodit se bude i k počítači do práce, na konferenční stolek nebo na školní lavici. Díky neutrálnímu designu bude slušet prostě všem. Navíc má objem 400 ml, takže obdarovanému může káva dělat společnost docela dlouho. Cena za 349 Kč.

Pro všechny, kterým byste jinak dali pod stromeček peníze
Pokud si nejste jisti ani jedním ze zmíněných tipů, tak sáhněte po dárkové kartě. Tou určitě nic nezkazíte a obdarovaný si za nabitý kredit vybere přesně to, po čem jeho srdce bude toužit. Kartu můžete nabít na částku 250 Kč, 500 Kč nebo 1000 Kč. Letos je navíc poprvé ve vánočním bookletu. Dárek koupíte už zabalený, stačí ho jen předat.

Zdroj a foto: www.costa-coffee.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *