Skupina NightWork se vrací s novým singlem -90-

NightWork se v roce 2013 koncertem ve vyprodané O2 aréně rozloučili s fanoušky sloganem „2006-2013?“ Skupina sice není, ani nebyla sdílná, co otazník na konci znamená a jestli se vrací a bude hrát, ale jedno je jisté. Otazník tam byl a najednou dostává význam.

Nyní po šestileté odmlce se skupina ozývá s novým singlem -90-, ke kterému natočila i dobový klip. V něm nechybí ani nevkusné převleky a příšerné paruky, ve kterých si chlapci z NightWork vždy libovali.

NightWork se rozhodli, že by rádi dali všem, kdo mají rádi éru 90. let dárek k Vánocům. Něco jako připomínku, jaké to tenkrát bylo. Nightworci s nadsázkou a kontroverzí sobě vlastní oprášili to nejhorší, co tehdejší doba z dnešního pohledu nabízela. Nechybí vyhlášení gauneři, fialová saka, mokasíny, bílé ponožky, ledvinky, kufříky a první mobily. Generace, která divoká 90. léta pamatuje, si tak může i nyní, 30 let po revoluci zavzpomínat.

Jistě přijde spousta otázek, jestli kluci budou hrát, co přesně znamená svázaná oběť v klipu, a co bude teď dál? Na to zábavné si musíme obvykle počkat a ne na vše je odpověď. NightWork se nikdy nedali očekávat. Uvidíte sami. Vytáhněte walkmany a diskmany! Jedno je jisté, kluci vzkazují, „byli bychom rádi, aby tu nebyla taková nuda“. 

„Drazí spoluobčané, kapela NightWork vám přeje hodně štěstí, hodně zdraví a tady je za nás taková písnička, která podle nás mapuje všechno dobré, co se tady stalo. Šťastný a veselý …“ dodává člen NightWork Kuba Prachař.

Premiéra klipu -90- proběhne 24. 12. 2019, 22.00 na Facebooku NightWork (Official)

NIGHTWORK – 90 ( Vánoční přání)

Na 24.12.19 ve 22:00 jsme si pro vás připravili dárek. Více se dozvíte v tomto Vánočním přání 🙂

Zveřejnil(a) NightWork (Official) dne Středa 11. prosince 2019

Zdroj a foto: archiv kapely NightWork 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.