Ledolezení: Zažijte adrenalinový zážitek a zdolejte ledovou stěnu

Nazujte mačky a vyzbrojte se cepíny. Na Černém Mostě vyrostla unikátní 10 metrů vysoká ledolezecká stěna. Netradiční lezeckou disciplínu můžete vyzkoušet od 25. ledna do 16. února 2020. Na velké horolezecké akci zde v sobotu 1. února vystoupí světoznámý lezec Adam Ondra a nejlepší česká ledolezkyně Aneta Loužecká.

Milovníci horských radovánek, adrenalinu a dobrodružství jakéhokoliv charakteru si v zimních měsících v Centru Černý Most přijdou na své. U západního vchodu do Centra vyroste 25. ledna unikátní 10 metrů vysoká ledová stěna, na které si až do 16. února 2020 můžete vyzkoušet, jaké to je stát se alespoň na chvíli skutečným ledolezcem.

Lezení na ledových stěnách je celkem běžné v horských oblastech. V Centru Černý Most se ovšem jedná o první případ, kdy podobný projekt vznikne v tak nízké nadmořské výšce. Součástí areálu ledové stěny budou samozřejmě i kvalifikovaní instruktoři, kteří budou všem lezcům k dispozici.

Zarezervujte si své místo na ledové stěně
Nechcete si nechat ujít lezení s cepíny a mačkami? Zde si už nyní můžete udělat on-line rezervaci. V kolonce KLUZIŠTĚ vyberte Centrum Černý Most, u TYP REZERVACE zadejte Lezecká stěna, zvolte datum, čas a počet osob. Potom vás rezervace přesměruje na vyplnění kontaktních údajů. Po vyplnění číselného kódu, který obdržíte ve formě SMS bude rezervace hotová a vy obdržíte potvrzovací e-mail.

Vstup na stěnu je pro děti od dovršeného věku 12 let. A stěnu si mohou vyzkoušet úplní začátečníci. Pro pokročilé je pak připravená i složitější lezecká cesta. Cena pro děti je 80 Kč, pro dospělé 150 Kč. Navíc 50 % sleva pro členy věrnostního programu Centra Černý Most.

Výtěžek ze symbolického vstupného navíc půjde na nákup nových evakuačních vozíků v domě s pečovatelskou službou na ulici Kapitána Stráského, který loni v listopadu zachvátil požár.

Vysokohorská expedice s Adamem Ondrou a Anetou Loužeckou
O víkendu 1. a 2. února vás navíc srdečně zveme na vysokohorskou expedici pod vedením lezce světové extratřídy Adama Ondry, který bude hájit české barvy na nadcházejících Letních olympijských hrách v Tokiu a nejlepší české ledolezkyně Anety Loužecké. Pro podpis, společnou fotku a osobní setkání s Adamem a Anetou dorazte k ledové stěně v sobotu 1. února.

Ledolezení si navíc budete moci po oba dny od 10.00 do 18.00 vyzkoušet zdarma. Patřičnou regeneraci po sportovním výkonu nabídne kyslíkový bar a na programu budou také řada soutěží a zajímavé tematické přednášky.

Více informací o provozu ledové stěny, její rezervaci a doprovodném programu naleznete >>ZDE<<

Adresa CČM: Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9-Černý Most
Přesná lokace stěny: Centrum Černý Most – před západním vstupem, Chlumecká 765/6, 198 19 Praha 9-Černý Most

Otevírací doba:
PO-PÁ – 15.30 – 21.00
SO-NE – 9.00 – 21.00

Ceník:
Dospělý (18+) – 150 Kč
Děti (12-18) – 80 Kč
Pro členy věrnostního programu platí 50% sleva

Zdroj: https://www.centrumcernymost.czhttps://ledova-stena.webnode.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.