Novinka: Kolagenový nápoj pro půvab a zdraví těla

Objevte nejúčinnější bílkovinu pro krásu vašeho těla. Nový KetoDiet Collagen Plus 5000 g nabízí výjimečně vysokou dávku hydrolyzovaného kolagenu spolu s kyselinou hyaluronovou a vitaminem C pro krásnou a pevnou pokožku. Pečlivě vybrané složení doplní věkem se ztrácející zásoby kolagenu v těle. To vše příjemnou a lahodnou formou v podobě pomerančového či jahodového nápoje.

KetoDiet Collagen Plus je skvělou kombinací mořského kolagenu typu I, který dodá pokožce pevnost a elasticitu a kyseliny hyaluronové zajišťující hydrataci pleti. Přidaný vitamín C zlepšuje vstřebatelnost kolagenu a podporuje jeho přirozenou tvorbu v lidském těle. KetoDiet Collagen Plus 5000 mg patří, díky obsaženému množství kolagenu v jedné dávce, k nejsilnějším na trhu.

Co KetoDiet Collagen umí?
● Zlepšuje hydrataci pokožky a pomáhá zbavit se strií a celulitidy.
● Působí proti stárnutí kůže – zvyšuje její pružnost, vyhlazuje hluboké vrásky.
● Posiluje pevnost nehtů a lesk vlasů.
● Vyživuje svaly a pohybový aparát.
● Má pozitivní účinky na pružnost šlach.
● Neobsahuje geneticky modifikované ingredience.
● Rychle se rozpouští a je snadno stravitelný.
● Žádná výrazná rybí vůně a chuť.
● Vstřebává se 1,5x rychleji než vepřový, či hovězí kolagen.
● Pohodlné dávkování v sáčcích.

Co je kolagen?
Bílkovina, přirozená součást těl savců, se podílí na pevnosti pojivových tkání. Tato látka se však věkem z těla ztrácí a její zásoby je nutné doplňovat. Typickým projevem úbytku kolagenu v těle bývá povadlá pokožka, vrásky nebo strie. Je důležitý i pro správnou funkci srdeční soustavy. V současné době je používán především jako zkrášlující doplněk stravy, neboť pomáhá redukovat vrásky a celulitidu. Výrazně ovlivňuje i kvalitu nehtů, vlasů, řas a obočí.

KetoDiet Collagen Plus 5000 g, 30 sáčků (159 g), cena 1290 Kč.

Zdroj a foto: KetoDiet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.