Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Dobrá vzpomínka Vypsané fiXy

V pořadí již třetí videoklip z loňské novinky Kvalita na píseň Dobrá vzpomínka dokončila v těchto dnech skupina Vypsaná fiXa. Na konci února vyrazí na jarní klubové turné nazvané Ty máš doma Kvalitu.

 

Vyvrcholením oslav pětadvacátého výročí existence kapely byl beznadějně vyprodaný prosincový koncert ve Foru Karlín. Jeho neopakovatelnou atmosféru zpětně zachycuje nový videoklip Dobrá vzpomínka, který natočil a zrežíroval Dan Majober.

„Byl to skvělý koncert s výjimečnou atmosférou. Naši fanoušci byli opravdu neuvěřitelní a vše dopadlo moc dobře. Postupem času člověk pochopí, že si těchto chvil v existenci kapely musí opravdu vážit, protože to je odměna, která se zas tak často neopakuje, vede k nim dlouhá cesta a jsou rychle pryč. Zůstane na ně dobrá vzpomínka a příběh pokračuje dál,“ říká frontman kapely Márdi.

Že byl loňský rok pro Fixu úspěšný, dokazuje nejen vyprodané turné, ale i nominace za novinkové CD Kvalita na Ceny české hudební kritiky Apollo 2019, na Ceny Anděl 2019 (skupina roku a videoklip roku) a Žebřík 2019 (skupina roku, videoklip roku).

“Těší nás dobrá společná zpětná vazba fanoušků a hudebních kritiků a těšíme se, až navštívíme místa, která jsme na podzim vynechali. Nová deska bude dál dostávat prostor společně s prověřenými písněmi ze starších alb a my budeme hrát, jak nejlíp umíme,” dodává ještě Márdi.

Vypsanou fiXu můžete aktuálně vidět na jejich jarním turné Ty máš doma Kvalitu, které čítá celkem jedenáct koncertů a odstartuje 28. února ve Vroutku.

Ty máš doma Kvalitu tour
28. 2. Vroutek – Zkušebna
06. 3. Třebíč – Roxy
07. 3. Přeštice – Stodola
13. 3. Litomyšl – Kotelna
14. 3. Teplice – Knak
19. 3. Brno – Metro
20. 3. Jablonec nad Nisou – Na Rampě
27. 3. Krnov – Kofola
28. 3. Praha – Malostranská beseda
03. 4. Chrudim – R Klub
04. 4. Jihlava – Moment
11. 4. Pec pod Sněžkou – Klondike

Zdroj: www.vypsanafixa.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *