Valentýnské tipy na dárky pro ženy a muže

Běh, spinning, plavání nebo kosmetika? Nevěřte všem tipům na dámských webech, které radí, jak se odměnit po náročném dni, jak se odreagovat a načerpat energii. Možná jste se snažili inspirovat podobnými radami k vhodnému dárku na Valentýna, ale nejste to jen vy, kteří se rádi v teple domova schovají před světem a ve svém království mohou pohodlně odpočívat se sklenkou něčeho tvrdšího, než je sklenice smoothie.

Za lahvinku kvalitního pití vám budou vaše drahé polovičky vděčné i na Valentýna. Po všech energických výkonech souvisejících s Novoročními předsevzetími a náročném startu v práci může kvalitní pití přinést alespoň trochu odpočinku do jejich křehkých duší. A co víc? Nebudete v tom pro jednou sami. A abyste byli co nejvíc originální, můžete si společně zkusit připravit jednoduché míchané drinky jako doplněk valentýnské večeře. Získáte tak bod navíc za společnou aktivitu, kterou drahé polovičky vždycky rády vítají.

Sázka na jemnost
Věnujte sametově jemné pohlazení. Lahodná chuť likéru Baileys Irish Cream se skvěle vyjímá na ledě. Teplá i ledová káva doplněná Baileys a dalšími ingrediencemi, jako je například zmrzlina nebo šlehačka, se může rázem proměnit v delikátní dezert.

Baileys Original Irish Cream
Objem: 700 ml
Doporučená cena: 449,90 Kč

Bylinky a med
Fernet Stock Honey potěší především ženy svou medovou chutí, která zjemňuje bylinný charakter fernetu. Fernet Stock Honey chutná samotný, dobře vychlazený nebo s kostkou ledu.

Pro míchaný drink můžete použít Fernet Stock Citrus, jehož chuť perfektně ladí s tonicem. Během chvíle vytvoříte efektní vrstvený drink Fernet Stock Bavorák. Elegantnější alternativou je Fernet Stock Spritz podávaný ve vinné sklenici, v němž tonic supuluje Vinea. Doplňte už jen voňavou mátou a máte hotový drink, který navíc díky obsaženým bylinám pomůže strávit vydatnější večeři.

Fernet Stock Honey
Obsah: 500 ml
Doporučená cena: 179 Kč

Fernet Stock Citrus
Obsah: 500 ml
Doporučená cena: 179 Kč

Fernet Stock Bavorák Spritz:
Naplňte sklenici ledem, zalijte 150 Viney, případně doplňte trochou vody. Doplňte opatrně 40 ml Fernet Stock tak, aby se zachovala horní vrstva oddělená. Ozdobte mátou.

Letní ovoce uprostřed zimy
Chuť a vůně jahod, malin a červeného rybízu v ginu Gordon’s Premium Pink potěší nejen v zimě, ale pozvedne atmosféru kdykoliv během roku. Jeho ideální kombinace s kvalitním tonikem nebo proseccem, kousky jahod a ledem dokáže osvěžit nejen Valentýna, ale každou party i všední den.

Gordon’s Premium Pink
Objem: 700 ml
Doporučená cena: 439,90 Kč

Pink Gin & Tonic:
Naplňte vinnou sklenici ledem. Nalijte do ní 40 ml Gordon’s Premium Pink a zalijte 150 ml dobrého toniku. Ozdobte ovocem a kouskem limetky.

Valentýnské tipy na dárky pro muže
Valentýn je svátkem lásky, dejte proto najevo svému muži, jak dobře znáte jeho vkus a dopřejte mu kapku potěšení v podobě kvalitního nápoje. Je partner příznivce spíš osvědčených klasik anebo ho překvapíte raději některou z novinek? A jestli z toho budete mít i něco vy? Některé varianty nabízejí skvělé možnosti namíchat si vynikající koktejl. To za zkoušku stojí, co říkáte?

Fernet Stock Barrel Edition – Fernet & Rum
Výjimečně okamžiky si zaslouží pozvednout výjimečným Fernet Stock Barrel Edition – Fernet & Rum, který přináší chuť, která tu ještě nebyla. Vychutnejte si zcela nové originální spojení hořkobylinného likéru s vyzrálým blendem čtyř karibských rumů, který do likéru vnáší chuť vanilky, sušeného ovoce a oříšků.

Fernet Stock Original & Fernet Stock Bavorák
Pakliže sáhnete po ověřené klasice Fernet Stock Original, nešetřete s originalitou a nechte vyrobit pro svého partnera i personifikovanou etiketu s osobním věnováním. Tuto službu jednoduše objednáte přes e-shop alkohol.cz.

Legendární míchaný drink Fernet Stock Bavorák skvěle osvěží a navíc některé byliny ve Fernetu podporují trávení. Tím pádem dárek poslouží jako vhodný digestiv po Valentýnské večeři.

Fernet Stock Bavorák:
Naplňte sklenici ledem, zalijte 150 tonicu. Doplňte opatrně 40 ml Fernet Stock tak, aby se zachovala horní vrstva oddělená. Ozdobte mátou.

Fernet Stock Barrel Edition – Fernet & Rum
Objem: 500 ml
Doporučená cena: 249,90 Kč

Fernet Stock Original
Objem: 500 ml
Doporučená cena: 179 Kč

Johnnie Walker – Pocket Scotch
Dvoudeckové balení prémiové whisky Johnnie Walker se vejde do kufru, rybářské tašky i do kapsy. Tvrzený znovurecyklovatelný plast vydrží i zběsilou jízdu a zaručuje, že si váš muž bude moct vychutnat svou oblíbenou whisky do poslední kapky.

Nabízí se dvě varianty této whisky. Johnnie Walker Red Label je nejprodávanější skotská whisky, v níž pocítíte jemnou kouřovost. Skvěle chutná se zázvorovým pivem nebo limonádou. Johnnie Walker Black Label má charakter o poznání více nakouřený a jde o skotskou whisky, která v historii dostala nejvíce ocenění.

Johnnie Walker & Ginger Beer
Naplňte vysokou sklenici kostkami ledu, nalijte do ní 40 ml whisky Johnnie Walker Red Label. Doplňte sklenici vychlazeným zázvorovým pivem a vymáčkněte do ní trochu limetky. Promíchejte. Jako ozdobu použijte plátek limetky a zázvoru.

Johnnie Walker Red Label – Pocket Scotch
Obsah: 200 ml
Doporučená cena: 149 Kč

Johnnie Walker Black Label – Pocket Scotch
Obsah: 200 ml
Doporučená cena: 259 Kč

Captain Morgan Original Spiced Gold
Patří Váš muž k milovníkům nejprodávanějšího importovaného rumu do Česka? Potěšte ho lahvinkou a připravte mu překvapení v podobě míchaného drinku, který si možná oblíbí ještě víc než kombinaci s colou. Captain Morgan totiž vyniká i v neotřelé kombinaci s jablečným džusem, a to jak na ledu i v horké podobě. Zahřejte se spolu a vychutnejte si večer jako kapitáni.

Captain Morgan & Apple
Vysokou sklenici naplňte ledem. Do ní nalijte 40 ml Captain Morgan Spiced Gold a dolijte 150 ml jablečného džusu. Na ozdobu můžete přidat tenký plátek citronu či jablka.

Captain Morgan Original Spiced Gold
Obsah: 700 ml
K dostání od 299 Kč

Božkov Republica Reserva
Tato novinka značky Božkov se pyšní ještě vyzrálejším charakterem, než její předchůdkyně ze sortimentu pravých třtinových rumů Božkov Republica Exclusive. Díky vyvážené kombinaci karibských rumů, z nichž některé zrály v dubových sudech až 12 let, si vychutnáte plnou vyzrálou chuť s mírným dubovým závěrem. Nejvíce si chuť rumu vychutnáte při pokojové teplotě.

Obsah: 500 ml, 700 ml
Doporučená cena: 399,90 Kč; 549,90 Kč

Zdroj a foto: Stock

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *