Victoriano: Nechte vyniknout styl opravdových gentlemanů!

Victoriano je novou módní značkou specializující se na výrobu pánských oděvů na míru a prostřednictvím vlastních kolekcí doplňků dotváří styl pravých gentlemanů. Pro letošní rok je však přichystána i krásná kolekce pro dámy. Veškerá přání, potřeby a požadavky splní skvělý tým módních konzultantů, kteří svou prací doslova žijí a nabídnou tak prvotřídní servis.

Hodina času. Přesně tolik zabere konzultace, jejímž výsledkem bude dokonale padnoucí oblečení přesně na míru. Každá přání se přitom počítá – od prošití, po výběr knoflíčků, barev, materiálů, až po módní poradenství zahrnující i znalost dress code na jednotlivé příležitosti.

Victoriano – nová česká služba pro skutečné gentlemany
Společnost Victoriano je složena z báječných lidí, kteří udělají pro klientův styl maximum a jsou velkými odborníky ve světě módy. Victoriano obléká manažery, politiky, studenty, ženichy. Snaží se vrátit do společnosti styl opravdových gentlemanů z dob minulých. Neustále doplňuje nabídku o nové látky, aby uspokojilo i ty nejnáročnější požadavky svých klientů. Victoriano působí na svých pobočkách v Praze a Brně, za svými klienty však dokáže dojet kamkoliv je potřeba.

Victoriano:
V- victory
I – inventive
C – customer
T – team
O – original
R – righteous
I – inspirational
A – amazing
N – natural
O – obsessive by fashion

“Dlouhodobě jsem toužil po vlastní módní značce,” prozrazuje Luboš Říha, zakladatel Victoriana. “Vždy mi u pánského krejčovství něco chybělo a nikde jsem se nedokázal obléknout na jakoukoliv událost do posledního detailu. Victoriano jsem tak zakládal s cílem obléci každého muže do prémiové kvality od hlavy až k patě a zároveň nepřeprodávat jiné značky. Ať už si zákazník nechá udělat oblek, svetr nebo kalhoty na míru, vždy s brandem Victoriano,” dodává.

Zdroj a foto: www.victoriano.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.