Two Steps from the Hell poprvé v Evropě a obrovská příležitost pro Kamilu Nývltovou

Americká skupina skladatelů Two Steps from the Hell chystá na duben první evropské koncertní turné. Thomas Bergersen a Nick Phoenix zamíří se svou orchestrální tvorbou s elektronickými prvky i do Prahy. 17. a 18. dubna se představí v O2 Universum. Skupinu bude během celého turné doprovázet úspěšná česká zpěvačka Kamila Nývltová, pro kterou je to velká životní příležitost.

Jde o vůbec první evropské turné Two Steps from the Hell. Tvůrci unikátní hudby Thomas Bergersen a Nick Phoenix spolu poprvé koncertovali v roce 2013 a od té doby získali statisíce fanoušků po celém světě a neuvěřitelnou miliardu zhlédnutí na Youtube. Pokud se chcete s takovými hvězdami setkat, máte jedinečnou šanci. V ceně VIP vstupenky na pražský koncert je i setkání se skladateli.

Neuplynuly ani dva roky od hostování Kamily Nývltové na koncertě Two Steps from the Hell v Praze. A teď už s nimi jako sólistka pojede celé turné. Společně vystoupí nejen v ČR, ale i v Německu, Británii, Belgii, Holandsku nebo Francii. Spousta zpěváků na takovou nabídku čeká celý život a Kamila se jí dočkala už ve 30 letech. Pro jednu z nejobsazovanějších muzikálových hereček je to další obrovský úspěch, Otázkou zůstává, jak velké vytížení prospěje vztahu Kamily a jejího přítele Pepy?

Foto: achiv skupiny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.