Kolaps ve studiu: Moderátor přerušil talkshow, potřeboval si nalít!

Být hvězdou šoubyznysu neznamená mít jen šatnu plnou výstředních modelů, zástupy fanoušků a na každý den v týdnu pozvánku na party. Život celebrit umí být pěkně drsný. Vzlety a pády, někdy až na samé dno, se totiž nevyhýbají ani jim. Své o tom ví Andrej Polák (40). V roli Ola zažíval už v sitcomu Stylista mnohá příkoří a nejinak je tomu v jeho novém pořadu, se kterým chtěl dobýt svět. Nebo aspoň český internet. Namísto vytouženého úspěchu se ale musí vyrovnávat se ztrátou blízkého člověka i sebekontroly. A to vše nejen před televizními kamerami, ale v přítomnosti moderátora Slávka Boury (55), který pozvání do Olo show přijal.

Není žádným tajemstvím, že se kdysi zbožňovaný moderátor Slávek Boura potýkal s krachem manželství, velkými finančními problémy i obviněním z pašování drog. Přesto, nebo možná právě proto opět moderuje, píše svůj čtvrtý román,
a dokonce dělá kouče lidem, kteří chtějí být komunikativnější. „Člověk svoji sílu objeví nejlépe ve chvíli, kdy je tlačený do nějaké nekomfortní chvilky. Když někdo neprohrává, neumí si pořádně uvědomit ani vítězství. Nejdůležitější je najít harmonii,“ popisuje Boura svou životní filozofii. „Tím, že člověk o něco nebo někoho přijde, tím spíš si uvědomí, co všechno dalšího okolo sebe má a jaké má vlastně štěstí,“ pokračuje někdejší superstar devadesátých let.

Jak na slova Slávka Boury zareagoval nervově zhroucený Olo, proč poklekl před svým kolegou a jaké byly reakce diváků, se dozvíte v novém díle Olo show na internetové televizi Mall.tv. Lehké to nemá ani Olův představitel Andrej Polák, který na nedávné dovolené na Bali málem přišel o nohu. Naštěstí ho zachránil místní doktor a Andrej je v pořádku. Ze zranění se rychle otřepal a opět hýří vtipem i nevyžádanými radami, které rozdává nejen divákům, ale také Agátě Prachařové, Berenice Kohoutové, Adamovi Mišíkovi nebo zpěvačce Tonye Graves.

Zdroj: Mall.tv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.