Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Startuje nová show Zlatá maska

Zbrusu nová zábavná show Zlatá maska, kde se nejen zpívá, je tady. Čeká vás večer plný překvapení a vtipných i neuvěřitelných výkonů. Hlavní otázka totiž zní: Kdo je pod maskou? Bavit vás v prvním dílu budou čtyři detektivové Jakub Prachař, Libor Bouček, Michal Hudák a Jiřina Bohdalová. A z dvanácti soutěžících se představí první šestka známých českých a slovenských osobností skrytá pod neuvěřitelnými maskami. Pořadem provází oblíbený moderátor Martin Pyco Rausch. Premiéru nové show Zlatá maska uvidíte v pátek 20. března ve 20.15 na Primě.

Kdo se ukrývá pod kostýmem Jednorožce, Krokouše nebo Bubáka a jaké další masky vás svým provedením oslní? Na základě hlasování publika vypadne v každém dílu jedna maska, která se také hned odhalí. Ovšem ostatní účinkující zůstávají po celou dobu přísně utajeni a někteří tak dojdou odhalení až ve finálovém dílu. Kvůli absolutnímu utajení se pořad natáčí v maďarské metropoli Budapešť. A přesné složení účinkujících znají pouze dva lidé, a ani generální ředitel TV Prima netuší, kdo se skrývá pod maskou 🙂 .

Detektiv Jakub Prachař, Libor Bouček, Michal Hudák a moderátor Martin Pyco Rausch

Originální formát „The Masked Singer“ pochází z Jižní Koreje. Tento formát už byl úspěšně odvysílán v několika sériích v USA, ve Velké Británii, v Bulharsku, Německu, Nizozemí, Maďarsku či Bulharsku. Podobně jako velmi úspěšná světová show Česko Slovensko má talent vzniká tento pořad ve spolupráci se slovenskou TV JOJ. Režie se ujal Tomáš Eibner.

Jaké masky vás překvapí příště a kdo usedne mezi detektivy za týden?

Zdroj: TV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *