Neunikneš naději #CantSkipHope aneb startuje nová kampaň Portugalské turistické centrály

Portugalská turistická centrála přichází s novou komunikační strategií „Neunikneš naději“ #CantSkipHope. Naděje je hlavní myšlenka spotu, přizpůsobeného období nejistoty, které celosvětově prožíváme.

Iniciativa Portugalské turistické centrály nabádá všechny (turisty, zaměstnance turistického ruchu i místním obyvatele), že nastala chvíle, aby se zastavili, zauvažovali nad stávajícími hodnotami a také nasbírali síly na to, aby mohli pokračovat dál.

Prostřednictvím filmu, který zachycuje to nejlepší z Portugalska: panoramata, okamžiky, lidi i památky vzkazuje světu, že lze plánovat budoucnost, pokud budeme umět nyní chvíli posečkat.

Věříme v lepší zítřky, máme naději: “Je čas se zamyslet. Je čas dát si pauzu v zájmu celého světa. Ale mezitím můžeme snít o úžasných dnech, které přijdou. A v tom jsme spolu,” zaznívá ve filmu. A ředitel Portugalské turistické centrály, Luís Araújo dodává: “Chtěli bychom především, aby tento film posloužil jako inspirace a podnět k zamyšlení. Chtěli bychom jít příkladem jako země, která přispěje k tomu, aby se lidé sjednotili a zaměřili na překonání tohoto těžkého období lidstva.

Nový spot vznikal ve chvíli, kdy všichni zaměstnanci institutu už pracovali z domova. Z toho důvodu byly záběry sestříhané z filmů, které vznikly v několika posledních letech a na nahrání zvuku posloužil smartphone. Velké díky patří producentům filmů Blanche filmes, Bombom, Bro a Show Off, kteří laskavě podstoupili svá autorská práva k tomu, aby mohl tento film vzniknout.

O Portugalské turistické centrále
Patří pod Ministerstvo hospodářství a digitalizace Portugalské republiky. Portugalská turistická centrála je národní turistická organizace odpovědná za propagaci, zhodnocování a udržitelnost aktivit souvisejících s turistickým ruchem. Soustředí ve svých rukou veškeré institucionální nástroje k dynamizaci cestovního ruchu od nabídky po poptávku. Má privilegovaný vztah s ostatními veřejnými a ekonomickými subjekty v Portugalsku a v zahraničí a hlavním cílem činnosti Portugalské turistické centrály je posílit turismus jako jeden z pilířů růstu portugalského hospodářství.

Zdroj: www.turismodeportugal.pt

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.