Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíSoutěž

SOUTĚŽ: Vyhrajte nákup u největšího dodavatele českých cukrářek

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Voucher na nákup v hodnotě 500,- Kč vyhrává Petra K., Brandýs nad Labem; Iveta K., Loučeň a Gabriela Z., Praha. Výherkyním gratulujeme!

Pečení a příprava sladkých delikates je vaše oblíbená kratochvíle? Pak se vám bude hodit znát Dortisimo.cz, specialistu na cukrářské potřeby! Na jejich e-shopu seženete vše, co pro přípravu sladkých dezertů potřebujete. Vyhrajte voucher v hodnotě 500 Kč na nákup na Dortisimo.cz, specialisty na cukrářské potřeby.

Ať už se rozhodnete připravit si roztomilé cupcakes na rodinnou oslavu, okázalý svatební dort nebo jen chutný dezert ke kávě, Dortisimo.cz bude stát při vás. V nabídce najdete vše od potahovacích hmot, potravinářských barev, fondánů i vykrajovátek na cukroví, přes šablony na jedlé krajky, podnosy a formy, až po jedlé květy a košíčky na muffiny.

Jednoduše tak vykouzlíte výborný dezert, který udělá nejen parádu, ale pochutná si na něm celá rodina.

Kolik let na trhu oslavilo Dortisimo.cz?
a) 3 roky
b) 5 let
c) 10 let
d) 15 let

Nápovědu najdete na: www.dortisimo.cz

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 26.4.2020. Do předmětu uveďte: Dortisimo. Vyhrává 300., 400. a 500. odpověď. Výherce informujeme emailem. Nezapomeňte uvést celé jméno a adresu, kam by měla být případná výhra zaslána. Přejeme hodně štěstí! Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.dortisimo.cz

Jeden myslel na “SOUTĚŽ: Vyhrajte nákup u největšího dodavatele českých cukrářek

  • Oľga Vlčanová Mostova 285/28 55804 Partizánske

    Dortisimo.cz oslavilo 10rokov na trhu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *