Nová kolekce šperků BVLGARI BB ve znamení ležerní elegance

Značka Bvlgari jako první přišla s trendem prêt-à-porter šperků – ležérních, neformálních kousků. A nyní v této tradici pokračuje novou interpretací jedné ze svých nejslavnějších ikon v podobě nové kolekce šperků BVLGARI BVLGARI.

Nové ultra trendy kreace jsou elegantní a cool – byly navrženy pro generaci, která se nenechává spoutávat konvencemi a která chce snadno nositelné šperky, které hovoří jasným jazykem, mají nezaměnitelný design a přirozenou krásu.

Od diskrétních kousků s akcentem barevných kamenů, po každodenní šperky povýšené do sfér luxusu zářivými diamanty – kolekce ztělesňuje nonšalantního ducha římské značky a její nenucenou eleganci. Ultra moderní a nadčasové kreace v sobě nezapřou DNA značky Bvlgari.

Od přívěšků po náušnice, které prostě musíte mít; od náramku po masivní prsten: ikonický kruhový motiv BVLGARI BVLGARI dostal novou prolamovanou podobu s mohutnou plaketou s logem. Ležérní styl s luxusními a blýskavými akcenty briliantů, které zdobí legendární kruhový „podpis“ této kolekce. Úchvatné kousky z bílého či růžového zlata nabízejí nepřeberně možností kombinací – lze je nosit na nekonečně způsobů a skutečně ke všemu a na každou příležitost.

Charakteristický barevný akcent Bvlgari nechybí na sladěné sadě z růžového zlata, která se sestává z náhrdelníku, náramku a prstenu s pruhy zeleného malachitu či měňavě mléčné perleti, a to vše korunované diamanty v briliantovém výbrusu. Energie přímo září z přívěšku ze žlutého zlata, v jehož středu se nachází prolamované „srdce“ z červeného korálu poseté drobnými diamanty. Kolekce je skutečně rozmanitá a plná barev.

Značka Bvlgari, která je známá svým průkopnickým přístupem k novým estetickým stylům, poprvé představila BVLGARI-BVLGARI v roce 1977. Prvním kouskem této kolekce byly hodinky, na nichž se vůbec poprvé objevilo logo jako designový prvek. Tento model odstartoval celý trend, který záhy následoval celý svět. Tento historický milník, který je důkazem individuality a odvahy značky Bvlgari, v roce 1966 našel odezvu i ve světě luxusních šperků. Na trh byla uvedena řada, kterou spojuje s ničím nezaměnitelné logo dvojitých zlatých kruhů. První šperky BVLGARI-BVLGARI měly evokovat zdánlivě jednoduchou eleganci římské architektury. Kolekce BVLGARI-BVLGARI zachycuje každodenní krásu a luxus, který je typický pro Bvlgari a její technicky propracované kreace. Díky Bvlgari jde nadčasová elegance ruku v ruce s originálním estetickým pojetím.

Zdroj a foto: Bvlgari

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.