Novinka od Conceptu čistí a zvlhčuje v jednom

Na trhu je další novinka z řady PERFECT AIR české značky elektrospotřebičů Concept. Nová čistička vzduchu se zvlhčovačem dostala název CA3000 PERFECT AIR a pochlubit se může 7násobnou filtrací včetně UV lampy a ionizátoru, senzorem znečištění a zabudovaným zvlhčovačem. Hravě si tak poradí s viry, baktériemi, plísněmi, sezónními pyly, prachem, smogem, alergeny a dalšími nebezpečnými látkami.

Nejdůležitější částí čističek vzduchu je filtrace, protože ta vždy rozhoduje o výsledné kvalitě vzduchu. Nový model CA3000 PERFECT AIR je vybaven 7násobným filtračním systémem, který dokáže odstranit až 99,9 % škodlivin obsažených ve vzduchu. „Každá jednotlivá filtrační vrstva naší novinky zachytí specifické druhy nečistot a jejich vzájemnou spoluprací je pak dosaženo dokonalého výsledku. Díky pokročilé technologii si čistička také sama pohlídá aktuální stav filtrů a upozorní na nutnost jejich výměny,“ vysvětlila Ing. Kamila Trávníčková, Business Development Director české značky elektrospotřebičů Concept.

Nový model nabízí 8 rychlostí čištění vzduchu, výkon 488 m3 za hodinu a je vhodný do místností o velikosti až 60 m2. Opatřen je také citlivým senzorem znečištění, díky kterému si čistička sama v reálném čase načte aktuální stav polétavého prachu v místnosti a podle zjištěných hodnot nastaví optimální rychlost čištění. K zobrazení kvality vzduchu pak používá nejen přehledný LED displej, ale i barevné podsvícení, které se mění v závislosti na aktuální míře znečištění v čištěném prostoru. Nová čistička vzduchu CA3000 PERFECT AIR má zabudovaný zvlhčovač s kapacitou 1,3 litru, který na jedno naplnění vydrží pracovat až 54 hodin. Místnost dokáže zbavit nepříjemného suchého vzduchu, který zvyšuje rizika respiračních onemocnění, zhoršuje alergie, astma a může mít vliv na celkovou únavu organismu.

Součástí čističky vzduchu se zvlhčovačem CA3000 PERFECT AIR je i UV lampa a ionizátor. „Ultrafialové záření v UV lampě velmi účinně likviduje škodlivé bakterie, viry, plísně a také zápach. Ionizátor zase pomocí elektrického výboje zvyšuje množství záporně nabitých iontů ve vzduchu a tím zlepšuje celkovou kvalitu ovzduší. Pohlcuje také kladně nabité částice prachu, virů, bakterií a odstraní cigaretový kouř,“ řekla Ing. Kamila Trávníčková.

Novou čističku lze snadno přemisťovat, vybavena je časovačem s nastavením až na 12 hodin provozu a praktickým nočním režimem, který se díky režimu SMART ve tmě aktivuje automaticky nebo ho lze nastavit manuálně. Čistička po tuto dobu pracuje v tichém provozu a displej včetně barevného podsvícení zhasnou, aby nic nerušilo klidný spánek.

Novinku z řady PERFECT AIR CA3000 lze odkudkoliv na dálku ovládat pomocí mobilní aplikace Concept Home, zdarma dostupné pro iOS i Android. Pro milovníky klasického ovládání pak přístroj nabízí tlačítka přímo na displeji na těle čističky nebo dálkový ovladač. Cena nového modelu CA3000 z řady PERFECT AIR je 9.999 korun.

Charakteristika filtrů
Prachový filtr – zachytí hrubé nečistoty z ovzduší, jako jsou prachové částice, vlasy, srst, pyl a další nečistoty
Katalytický filtr – rozkládá čpavek, benzen a další nebezpečné látky, které se mohou uvolňovat např. z nového nábytku a koberců
Karbonový filtr – pohlcuje jedovaté, dusivé a další zapáchající plyny a výpary různého původu, jako např. formaldehyd (uvolňuje se např. z nových podlah, nábytku nebo stavebního materiálu), benzen nebo cigaretový kouř
Antibakteriální filtr – likviduje bakterie a brání vzniku plísní
HEPA filtr 13 – zachytí částice od velikosti 0,1 mikrometru s účinností 99,9 % (prach, pyl, kouř, bakterie, viry, alergeny, spory plísní apod.)

Zdroj a foto: www.my-concept.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.