Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityDětiKosmetika

Modelka Romana Pavelková rozdávala radost dětem na svoje narozeniny

Jak se říká, krize odhaluje charakter. Známá zrzka Romana Pavelková se charitativní práci věnuje už několik let, se svým nadačním fondem pomáhá hlavně opuštěným matkám a dětem. Přestože jí nouzový stav výrazně zkomplikoval život, neváhala zorganizovat štědrou sbírku, a místo vlastní narozeninové oslavy jela osobně zavézt dárečky dětem do pardubického Klokánku.

“S KlokTexem spolupracuji dlouhodobě. Ke konci března jsem doslova naplnila dodávku oblečením a hračkami. Nyní jsme jely spolu s manažerkou kosmetické společnosti Sabon Romanou Fetting předat dětem a tetám alespoň malou pozornost, hygienické balíčky, které nám Sabon věnoval,” vysvětluje Romana Pavelková.

Sama tráví karanténu s čtyřletým synem Maxíkem u rodičů na venkově na východě Čech, a proto se rozhodla podpořit místní Klokánek, kterému se prý tolik pomoci nedostává.

“Obdivuji všechny tety i paní ředitelku, jak situaci zvládají. Sídlí v centru města a nemohou jít s dětmi ani na hřiště tak, jak jsou zvyklé. Děti jsou navíc každé v jiném věku, všem se musí plně věnovat, učit se s nimi, hlídat, zda dodržují hygienická opatření, nosí roušky a tak dále. Proto pevně doufám, že tety i děti balíčky od nás potěšily,” dodává.

“Kromě této spolupráce jsem měla s nadačním fondem naplánované i další aktivity. Těšila jsme se hlavně na charitativní Den dětí, který měl být posledního května, a který jsem plánovala už od loňského podzimu. V tuto chvíli tak čekám na aktuální informace, abych mohla stanovit nové datum. Situace se každým dnem lepší, tak doufám, že to bude brzy,” uzavírá ředitelka nadačního fondu.

Foto: Sabon

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *